Komentowana treść: Future Wars: Time Travellers - recenzja
[#1] Re: Future Wars: Time Travellers - recenzja
Boze jak ten czas leci pamietam ta gre he he he,normalnie bylem nia zafascynowany problem tylko polegal na tym ze ni w zab nie potrawilem tam nic zrobic he he he.
[#2] Re: Future Wars: Time Travellers - recenzja

@SzaryWilk, post #1

Dobrze że jest nowa recenzja dawno nic nie było.Chcemy więcej!!
[#3] Re: Future Wars: Time Travellers - recenzja
ooooo, w końcu jakiś zacny tytuł, brawo. Teraz jeszcze do kompletu może ktoś się pokusi o Operation Stealth (w którymś Computer Studio bodajże była solucja do niej) - jedna z nielicznych przygodówek, które potrafiły mnie zaciekawić, z elementami zręcznościowymi i ciekawą fabułą.
Obie mają kilka fajnych tracków (przynajmniej mi się podobają).
[#4] Re: Future Wars: Time Travellers - recenzja
gralem w ta gre wiele razy. najlepsza przygodówka w historii i to w dodatku do dziś wzór dla innych gier. nic lepszego nie zrobiono, tylko operation stealth zbliżył się do ideału. wiem że były gry Lucasarts ale jakoś nie przypadły mi do gustu moze ze wzgledu na zagadki które czasem zamiast przyjemności niepotrzebnie denerwowaly. pozdrawiam
[#5] Re: Future Wars: Time Travellers - recenzja
Bardzo fajna przygodówka. Początek z myciem okna naprawdę śmieszny :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem