Komentowana treść: Scriba 0.6.0
[#1] Re: Scriba 0.6.0
Nareszcie można łatwo napisać coś i zapisać w pdf lub odt bez odpalania linuksa
Działa wam drukowanie? Bo u mnie nie.
[#2] Re: Scriba 0.6.0

@R-Tea, post #1

Nareszcie można łatwo napisać coś i zapisać w pdf lub odt bez odpalania linuksa


Cudze chwalicie, swego nie znacie... akurat zapisywanie pliku tekstowego do pdf w Amidze działa od lat... pchełki dostępne na Aminecie, np. ipdf... w edytorze Wordworth też od lat funkcja dostępna zresztą...
[#3] Re: Scriba 0.6.0

@Dopuser, post #2

w edytorze Wordworth też od lat funkcja dostępna zresztą...

W której wersji ? Standardowo opcja jest, czy jakiś dodatek musi być?
[#4] Re: Scriba 0.6.0

@Dopuser, post #2

Cudze chwalicie, swego nie znacie...


No, akurat Scriba to jest nasz, własny - na własnej krwi wyhodowany :).
[#5] Re: Scriba 0.6.0

@recedent, post #4

Nasz własny to będzie gdy pojawi się w wersji 68k :)

A chodziło mi nie o Scribę a brak znajomości softu Amigowego... stąd biorą się mity później, że Amiga to tylko do gier...
[#6] Re: Scriba 0.6.0

@Dopuser, post #5

można by było przygotować wersje pod 68k ale i tak byłby morphos wymagany do uruchomienia więc nie ma sensu :P
[#7] Re: Scriba 0.6.0
Coraz smaczniej to wyglada...

Znalazl ktos gdzie jest w tym programie opcja "Undo" ?
[#8] Re: Scriba 0.6.0
Te aktualizacje pojawiają się tak często, że najlepiej byłoby gdyby program trafił do Gruncha. Nie trzeba byłoby go co trochę ściągać. Ja i tak ściągam co 2-3 wersje, bo nie jest mi potrzebny i raczej z ciekawości zerkam jak działa.
[#9] Re: Scriba 0.6.0
A jak z drukowaniem? Sprawdził ktoś z was u siebie?
[#10] Re: Scriba 0.6.0

@R-Tea, post #9

Ja najnowszej wersji jeszcze nie próbowałem. Starsze u mnie miały z tym problemy. Ja eksportowalem do pdfa i potem drukowałem. Jeszcze podgląd dzięki temu zyskiwałem.;)
[#11] Re: Scriba 0.6.0
I już wersja 0.7.0.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem