• Ankieta

Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

  • klasyczna
    36 głosów 36
  • czarna
    24 głosów 24
  • srebrna
    8 głosów 8
  • zielona
    6 głosów 6
  • szara
    5 głosów 5
  • czerwona
    4 głosów 4

Ankieta skończyła się 22.09.2012

[#1] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
Zagłosowałem na klasyczną bo jestem przyzwyczajony, ale później sobie przypomniałem że znowu zacznie się majstrowanie przy skórce z tej okazji. To już niech wygra inna Ja i tak mam domyślnie zalogowane, więc przy każdym wejściu widzę taką jak sobie ustawiłem i domyślny wygląd w tym przypadku nie ma znaczenia.
[#2] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
Moim zdaniem klasyczna skórka to jakiś dramat, dobór kolorów jest fatalny.
[#3] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@grxmrx, post #2

Mnie tam odpowiada niebieski :) Zobaczymy która wygra OK
[#4] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@parallax, post #3

Też zagłosowałem za klasyczną. Pasuje mi od 6 lat.


Benedykt Dziubałtowski
[#5] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
Od niebieskiej skórki bolą oczy, no ale oglądam ją tylko jak jestem niezalogowany, więc rzadko.
[#6] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@grxmrx, post #2

Ale ona ciągle się zmienia, nie wiem po co skoro klasyczna w samej nazwie chyba określa że się nie zmienia. Wszystko kwestia gustu, mnie nie podobają się znaczki "new" dlatego że za bardzo "biją po oczach". Naciapane tym żółtym ja to się domyślam że to nowy pisze. Tak samo pomysł na srebrny kolor cytatów - nie podoba mi się to. Srebrny był fajny przy linkach w newsach, ale z kolei komuś innemu się nie podobało i tak w kółko.
A możesz zaprojektujesz swoją "skórkę marzeń" - szczyt elegancji i funkcjonalności, jeszcze jedna do wyboru?
Jeśli chodzi o dobór kolorów to dramatem kolorystycznym dla mnie jest skórka srebrna.
A możesz podać proporcje jakie ludzie mają gusta? Na podstawie ustawień w profilach (które są najbardziej lubiane)?
[#7] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@adam_mierzwa, post #6

Nie da się wszystkim dogodzić.
Co do statystyk to aktualnie wygląda to tak:
black: 73
classic: 56
green: 36
silver: 35
gray: 25
red: 4
[#8] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
Tylko srebrna skórka bo ma normalną czarną czcionkę, oczy się tak nie męczą no i nawiązuje do klasyka. :)
Klasyczna skórka to jakieś nieporozumienie już wolę oglądać "interlace" na Amidze. O wiele bardziej przyjemniejszy.
[#9] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@grxmrx, post #7

To w sumie wynik będzie zbliżony.
[#10] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
Czarna i tylko wyłącznie czarna skórkaOK najbardziej czytelna jest ze wszystkich, a już czerwona to koszmar na czele z zielonym ;)
[#11] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
U mnie na PC mam niebieski, a na Sam440ep czerwony, przy czym grafika na Sam440ep w ogóle wygląda trochę inaczej niż na PC (uważam, że kolory takie soczystsze, może zasługa sterowników grafiki) :) Innych kolorów nie próbowałem.
[#12] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@Minniat_Planet, post #11

No właśnie ta sama skórka może u każdego wyglądać inaczej. Np. niebieska u mnie na stacjonarnym i na laptopie (czyli różne matryce) to są wogóle inne kolory, nie tam odcienie, że o linkach itp nie wspomnę. Można trochę skorygować ustawienia (np. temperaturę barw) ale i tak będą różnice.
Pamiętam jak nadesłałem screen z mojego kompa na którym nie było widać wyróżnionych linków (był kiedyś wątek o skórkach, temat wraca jak bumerang) i dowiedziałem się "u mnie jest ok". No i jak tu wytłumaczyć jak zmienić odcień? ;)
Tak to jest dać ludziom wybór - byłaby jedna nie byłoby problemu.
Poza niebieską zielona jest fajna, czerwona tez ale jest "za dobra" (u mnie wygląda jak krew, dziwnie się siedzi przed takim ekranem). A parę postów wyżej padło że to najgorsze skórki ;)
Wniosek - pytać się ludzi można tylko właśnie przez ankietę - wygra czarna i będzie spokój jakiś czas.
[#13] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
Na pewno nie klasyczna, według mnie:P.
[#14] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@deez, post #13

A może losowa :P
[#15] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
rozumiem że obecna ankieta się zakończyła - poproszę wiec ankietę o której mowa w wątku - zmiany w dziale giełda
[#16] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@hegemon, post #15

Chyba nie dowidzisz OK
[#17] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@(V)(I)mothe(P), post #10

Dokładnie testowałem różne skórki na kilku komputerach i telefonach i tylko przy czarnej nie męczą mi się oczy. Only black :D
[#18] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?
To można zmieniać skin ?
[#19] Re: Która skórka określająca wygląd strony powinna być domyślna?

@azazel44, post #18

Chyba od 7 lat.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem