Komentowana treść: RadeonHD 0.53
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: RadeonHD 0.53
No i teraz z górki :D Jak już bedzie obsługa 3D, to w tedy dopiero pojawi się gier OK
[#5] Re: RadeonHD 0.53

@parallax, post #4

nie gier, tylko portów gier i raczej w nic sensownego posiadacze czegokolwiek
[#6] Re: RadeonHD 0.53

@michal_zukowski, post #5

... słabszego niż 1 GHz nie uruchomią
[#7] Re: RadeonHD 0.53

@michal_zukowski, post #6

No żebyś się nie zdziwił :D
[#8] Re: RadeonHD 0.53

@parallax, post #7

no jak dla mnie testem będzie port dooma3 i jego prędkość, poczekamy, zobaczymy
[#9] Re: RadeonHD 0.53

@michal_zukowski, post #8

no jak dla mnie testem będzie port dooma3 i jego prędkość, poczekamy, zobaczymy

Z naciskiem na poczekamy.
[#10] Re: RadeonHD 0.53

@krashan_, post #9

Racja!

Grałem w Dooma 3 na AMD Duron 1.7 GHz + radeon 9600 128bit szyna...pięknie chodził!OK
[#11] Re: RadeonHD 0.53

@michal_zukowski, post #8

no jak dla mnie testem będzie port dooma3 i jego prędkość, poczekamy, zobaczymy


Na AROSie DOOM3 wyglada dość spoko, a z tego co wiem, stery radeona dla Gallium są lepsze od tych dla nVidii.
[#12] Re: RadeonHD 0.53

@Paco, post #10

Grałem w Dooma 3 na AMD Duron 1.7 GHz + radeon 9600 128bit szyna...pięknie chodził!


To było jakieś tam minimum w wersji dla windy, aczkolwiek nie należy mylić oficjalnych sterow dla win z borykającymi się z różniastymi problemami sterów alternatywnych. Tutaj masz na ten przykład wyniki dla Dooma 3, dla sterownika R300 na linuchu. Jednak aby nie było zbyt katastroficznie do testów nie wzięli R300, a najszybszy R500 czyli Radeona X1950Pro wszystko to na 8 rdzeniowym i7 3.5GHz. Jak widać udało się wyciągnąć marne 30 fps. Dla porównania na dzisiejszych radkach można już uzyskać prawie 200fps. Oczywiście na Amidze na 197fps, nie ma co liczyć, bo jednak PA6T to nie i7 itd. Niemniej jeśli będzie 2 - 3 razy mniej to i tak powinno być przyjemnie.
[#13] Re: RadeonHD 0.53

@Mufa, post #12

na X1000 ma szanse działać dość szybko,
tu są wyniki dla powerbooka g4 1.5 (radek 9700) dla macosx

http://www.insidemacgames.com/forum/index.php?showtopic=19856

Jak dla mnie wyniki z Galium są dość biedne, ale jak pisałem pożyjemy, zobaczymy
[#14] Re: RadeonHD 0.53

@michal_zukowski, post #13

racja...
[#15] Re: RadeonHD 0.53

@Mufa, post #12

matematyka to trochę nie moja dziedzina i wszelkie wykresy mnie nudzą...jednak dobrze, że podajesz to...bo ciekawi się zapoznają. Pozdro Mufa!OK
[#16] Re: RadeonHD 0.53

@michal_zukowski, post #13

"Dość szybko" w przypadku D3 nie wystarczy.........
Ta gra w specyficzny sposób wykorzystuje audiowizualia - okrojenie grafiki z efektów, kiepska rozdzielczość, brak płynnej animacji = zero immersji i przyjemności.....
Ta gra, albo pięknie hula na full detalach i jest FENOMENALNA/czyli co najmniej stałe 30 fps, full detale, AA oraz rozdzielczości od 720p+/ , albo nie warto w to grać, bo się człowiek cholernie zawiedzie.

Swoją drogą , już 19 paźdzdziernika zadebiutuje Doom 3 BFG Edition.....Kto nie grał bedzie miał świetną okazję do nadrobienia zaległości......
[#17] Re: RadeonHD 0.53

@michalmarek77, post #16

"Dość szybko" w przypadku D3 nie wystarczy.........

"Dość szybko" oznacza wystarczającą prędkość chyba. Stwierdzenie że wystarczająca prędkość nie wystarczy jest bardzo ciekawym.
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem