Komentowana treść: Harmony Player 0.1
[#1] Re: Harmony Player 0.1
Widzę, że AIFF, 8SVX i 16SV nie załapały się nawet na egzotyczne...
[#2] Re: Harmony Player 0.1

@krashan_, post #1

To w takim razie ewidentnie popełnił błąd
[#3] Re: Harmony Player 0.1
Tylko że Mp3 Player i Harmony Player to ciągle ten sam program (tylko że "rozbudowywany"), a autor ma problemy z nazewnictwem swojego programu. ;) po prostu nie możne się zdecydować pomysł
[#4] Re: Harmony Player 0.1

@(V)(I)mothe(P), post #3

Dziwię się, że mając do wyboru nazwy "Mp3 Player" i "Harmony Player" autor ma jakikolwiek dylemat. To chyba oczywiste, że przy wsparciu tej ilości formatów dźwiękowych nazywanie aplikacji "Mp3 Player" jest zupełnie bez sensu. To tak jak windowsowy "XMPlay", który kiedyś pewnie odtwarzał głównie fasttrackerowe moduły (XM). Teraz odtwarza wszystko co można sobie wyobrazić i nazwa głupio wygląda. :)
[#5] Re: Harmony Player 0.1

@MDW, post #4

Ale jak precyzyjnie hituje w Google za to.
[#6] Re: Harmony Player 0.1

@GumBoy, post #5

Hehehe, dobre. :) W ten sposób na to nie patrzyłem. :)
[#7] Re: Harmony Player 0.1
Mógłby ktoś rzucić grabem tego playera?
[#8] Re: Harmony Player 0.1

@MDW, post #6

W ten sposób na to nie patrzyłem.

A to rzecz o sporym znaczeniu. Wyjątkowo nietaktyczne jest nazwanie programu jakimś pospolitym słowem, jeszcze nie daj Boże angielskim. Miałem np. pytanie czemu mój konwerter audio nazywa się Zormanita. Po wpisaniu tego słowa do Google, pierwsze 100 wyników jest na temat, dalej nie chciało mi się sprawdzać :).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem