Komentowana treść: Petro sprzedaje A1200 Magic
[#1] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic
Są jakieś zapisy na tą sprzedaż?
[#2] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Skiba, post #1

W sumie skoro nie ma Natami i innych wynalazków, może warto rozważyć. Podejrzewam, że zrobi licytacje.
[#3] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Ender, post #2

Zaraz jakiś handlarzyna wypatrzy i kupi kilkanaście sztuk, a potem wystawi na allegro za jedyne 1999zł
[#4] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Ender, post #2

Z tego co Petro pisze na swoim profilu na facebooku wynika:

Wystarczy wysłać zamówienie na: amiga1200magic@gmail.com, podając swoje dane adresowe oraz do faktury. Otrzymujemy fakturę, robimy przelew i czekamy na paczkę. Jedna osoba może zamówić tylko jedną sztukę. Cena to 150 EUR + koszty wysyłki + pozostałe koszty = 200 EUR. W ostatni czwartek do Petro dotarło już 30-te zamówienie.
[#5] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@eraser, post #4

W ostatni czwartek do Petro dotarło już 30-te zamówienie.

Czyli lipa :(
[#6] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Skiba, post #5

Czemu lipa ? Wydaje mi się że ograniczona ilość komputerów była na spotkaniu a przez maila może składać zamówienie większa ilość osób
[#7] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@PrzemasIII, post #6

Myślałem, że było ich tylko 30 sztuk, ciekawe skąd ich tyle ma
[#8] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Skiba, post #7

Nie wiem z kad, ale kiedyś chyba pisał o ilości 500 szt.
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic
Tak sobie pomyślałem, że przy następnym wejściu będzie już plecami do kamery, ale jednak nie ;)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bZKdESrJGys#t=191s

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2012 12:16:12 przez parallax
[#11] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@parallax, post #10

Biorę dwie. Zobaczymy, co to z tego będzie...
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Paco, post #12

Z tego co napisał Petro, jest limit 1 szt. na osobę. Ja osobiście zastanawiam się, czy jest możliwa płatność paypalem.
[#14] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@twardy, post #13

Mam dużą rodzinę
[#15] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@_arti, post #14

Ty i? ;)
[#16] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@parallax, post #15

Małżonka też chce jedną
[#17] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@_arti, post #16

Zamów na inny adres :)
[#18] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@_arti, post #16

petro to gowno w dresie oszkal 99 % amigowcow zebral kase z escomu i uciekl na emeryture
az wsytr powiedziec ale z tym starym kmiotem plyte pc plamalem na ktoryms amigashow ..pampuch sie smial z tej akcji
[#19] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@HOŁDYS, post #18

a nie dziwi cie ze wiekszosc ludzi jest najwyrazniej innego zdania?
[#20] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Valwit, post #19

Czemu innego zdania? Jakoś pan Tyszczenko nie kojarzy mi się z niczym pozytywnym. Nieukończony Walker, Power Amiga na papierze i cytat (za MA), że "Amiga 5000 powinna być oparta na procesorze Motorola MC680080".
[#21] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@HOŁDYS, post #18

Trudno się nie zgodzić w kwestii Petro. Facet nawet Amigi nie posiadał, a przy każdej okazji pan "Niespełnione obietnice" powtarzał jeden wyuczony slogan o amigowym systemie - "że jest funkcjonalny".

Hołdys to Ty łamałeś tę płytę PC ? Pamiętam to chyba z jakieś Magazynu Amiga :)
[#22] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@Valwit, post #19

Ja też zdania o tym panu nie zmieniłem- nadal go nie szanuję, ale nówkę A1200 był łyknął tylko się waham czy wydać tyle kasy (dla mnie to tyle kasy) ;\
[#23] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@BULI, post #22

Ja aż takim szaleńcem nie jestem aby kupować następną Amigę 1200 (choć jest to nówka), wystarczą mi te co mam aktualnie działające plus te na części zamienne. Wolę poczekać na coś innego, a mam jeszcze zaległe licencje na mosa jak sprzęty poskładam do kupy. ;)
[#24] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@HOŁDYS, post #18

Teraz to spokojnie można się śmiać z tych wszystkich, co płyty pecetowe łamali, krzyczeli amiga rulez, a teraz karnie używają pcwin, a amigę traktują w roli nostalgicznej zabawki ;)
[#25] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@HOŁDYS, post #18

Petro to elegancik od mizernego-ostatniego już marketingu i oddechu Amigi w latach 97-98! Szkoda mi go...jak i mps-a!

Dobrze że jest MOS 3 i AOS 4...może Ci dwaj Panowie widzą co robią pokolenia wychowane na latach 90-tych! ok, racja

http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2012 02:14:57 przez Paco
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@eraser, post #4

Ciekawe jakie to pozostałe koszty wynoszą 50
[#28] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@tszczurek, post #24

a teraz karnie używają pcwin,

Karnie?
[#29] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@GumBoy, post #28

Oj tam, oj tam! :P
[#30] Re: Petro sprzedaje A1200 Magic

@BULI, post #22

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Od siebie dodam, że doszedłem do wniosku, że wolę kupić oprogramowanie działające na kartach graficznych, a te parę gier z klasyka to odpalę sobie przez UAE. Dla fanów klasyka ta oferta to prawdziwa gratka.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem