Komentowana treść: BitJam 159 - Retrobeat
[#1] Re: BitJam 159 - Retrobeat
Przesłuchane, fajne :)
[#2] Re: BitJam 159 - Retrobeat
amigowy bit OK
[#3] Re: BitJam 159 - Retrobeat
Super! :) Jeszcze nie słuchałem ale wkrótce zamierzam się na kilka miesięcy zagłębić w te retrobeaty i przerywać je sobie tylko pojawiającymi się nowymi odcinkami zasubskrybowanych podcastów. Yerzmyey rządzi. :)

Dwie sprawy:

1. Może mi ktoś napisać fonetycznie jak się wymawia "Yerzmyey"? Może sam bohater, bo wiem, że bywa na PPA. Głupio żebym ciągle w myślach mówił na niego "ten gość na Y od ZX81". :)

2. Czy te retrobeaty muszą być w postaci jednego dużego pliku? Przecież pewnie ok. 99% ludzi ściągajcych je nigdy płyty nie wypali tylko wrzuci na jakiś player gdzie lepiej byłoby gdyby to były osobne utwory normalnie otagowane (autor, album, numer utworu, rodzaj muzyki,...).
[#4] Re: BitJam 159 - Retrobeat

@MDW, post #3

"2. Czy te retrobeaty muszą być w postaci jednego dużego pliku? Przecież pewnie ok. 99% ludzi ściągajcych je nigdy płyty nie wypali tylko wrzuci na jakiś player gdzie lepiej byłoby gdyby to były osobne utwory normalnie otagowane (autor, album, numer utworu, rodzaj muzyki,...)."

godna uwaga ..dawaj pliki amigowe bratku :)

Yerzu fajna muza zalatuje mi z lat 80tych i "KOTO - Visitors" :) lubie takie elektroniczne nie naturalne sampleki :) Zachecam do dalszej tworczosci bo masz "zgrabne dłonie"



Ostatnia aktualizacja: 09.10.2012 17:13:07 przez HOŁDYS
[#5] Re: BitJam 159 - Retrobeat

@HOŁDYS, post #4

All:
Fękju elot pipl.

MDW:
Hehe, "jeżmiej", bo to żart z dawnych lat. ;)
Co do pliku, to umówiliśmy się z załogą BitJam na jednoczesny release, więc gdybyś szukał w osobnych plikach, to jest tu: http://yerzmyey.i-demo.pl/

Hołdys: ja też lubię Koto (i inne z gatunku), więc 'wspieram nurt'. ;)

Pozdrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Y
[#6] Re: BitJam 159 - Retrobeat

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #5

Kotomix to klasyk na Nectarine, Retrobeatu jeszcze nie słuchałem.
[#7] Re: BitJam 159 - Retrobeat

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #5

Good work!!!

Świetnie się słucha - zestaw ląduje na karcie pamięci do samochodu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem