Komentowana treść: Astral Mobile (Android)
[#1] Re: Astral Mobile (Android)
Staroamigowe klimaty na Androidzie. :) Widzę, że Andrzej B. ciągle działa. Fajnie. Oczywiście pozdrawiam. :)

Ja ściągnąłem tę wersję, zmieniłem rozszerzenie z APK na ZIP, rozpakowałem, pooglądałem obrazki (PNG) i posłuchałem dźwięków (OGG, WAV).
[#2] Re: Astral Mobile (Android)

@MDW, post #1

szkoda ze w wiekszej rozdzialce nie ma :) 1280x720 :)
[#3] Re: Astral Mobile (Android)
Nie znalazłem tej gry na Google Play.
[#4] Re: Astral Mobile (Android)

@GumBoy, post #3

wystarczy napisac Astral Mobile w wyszukiwarce sklepowej.
[#5] Re: Astral Mobile (Android)

@gx, post #4

Faktycznie. Wklepałem zwyczajowo samo Astral i mnie zasypało hitami, z których żaden z 25 pierwszych nie był grą. Dzięki, zainstalowane.

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 19:40:05 przez GumBoy
[#6] Re: Astral Mobile (Android)

@Valwit, post #2

Autor chyba nie lubi podczas gry zasłaniać rozrywki palcami. Niestety, ale zastosowane rozwiązanie sprawia, że prawie nic nie widać. Strasznie to wszystko małe.
[#7] Re: Astral Mobile (Android)

@TomcioPaluszek, post #6

Na tablecie jest OK.
[#8] Re: Astral Mobile (Android)
Bosz, ale ta gra ma biedny angielski...
Mogli zadać sobie trochę więcej trudu, jak już wypuszczali na Google Play.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem