Komentowana treść: Crates
[#1] Re: Crates
Odpaliłem na 68k 040/40 z BVision i...interakcja jest znikoma. To pójdzie tylko na szybkim WinUAE :)
[#2] Re: Crates

@Andrzej Drozd, post #1

Prawdę mówiąc powinno to jakoś w miarę chodzić skoro 040/40 wspomagana jest BVision. Rysowanie obciąża BVision, które się nudzi przy takich obiektach. Natomiast geometria tego 3D jest na tyle nieskomplikowana, że 040/40 jakoś od biedy powinno w miarę grywalnie to pociągnąć. Chociaż mogę się mylić, bo przyznam się, że już zupełnie nie czuję jaki jest potencjał 68k i trochę trudno mi tak na oko przewidzieć jak szybko to powinno działać. Ale myślę, że gdyby autor pobadał czasy "wykonywania" poszczególnych elementów gry to dałby to radę jakoś zoptymalizować. Jakie by to 040/40 nie było to jednak te kilka kostek powinno uciągnąć z przyzwoitą prędkością.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem