Bandit Kings Of Ancient China 1/2

  • Opis

Nigdy nie otwarta gra, ładnie wydana w grubym plastikowym pudełku. Na HOL nie ma za dużo zdjęć tej gry i kusi mnie aby zerwać tę resztę foli która została i zobaczyć co jest w środku. Jak wygląda insrukcja, jak karta rejstracyjna? Może jakiś katalog też dali. Otwierać czy nie?

zamieścił: Deftronic/...

data: 2012.10.13 21:59

kategoria: Programy i gry / Bandit Kings Of Ancient China

rozdzielczość: 729x1024

odsłon: 35

komentarzy: 3

Ocena użytkowników: 3 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Bandit Kings Of Ancient China 1/2
Otwieraj! Potem zawsze mozesz zalaminowac. :P
[#2] Re: Bandit Kings Of Ancient China 1/2
Myślałeś kiedyś o np. zeskanowaniu swojej kolekcji? Tych wszystkich okładek, dodatków, "dla potomności"?
[#3] Re: Bandit Kings Of Ancient China 1/2

@adam_mierzwa, post #2

Generalnie to więkoszć tytułów które mam w swojej kolekcji jest dobrze skatalogowana na Amiga HOL. Czasami nie mają tam zdjęć pełnej zawartosci pudełka tak jak ma to miejsce w przypadku tej gry. Mam też kilka gier których w ogóle tam się nie znajdzie. Powoli ich zdjęcia będę wrzucał na PPA. W ostatnich latach skupiłem się na zbieraniu najstarszych tytułów gier na Amigę oraz amerykańskich wydań, które często różnią się od europejskich.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem