Komentowana treść: Tap Jewels
[#1] Re: Tap Jewels
Na komórce Samsunga mam podobną grę. Przeszedłem już masę razy wszystkie 50 leveli. Różnica jest taka iż trzeba przesuwać diamencik aby powstała trójka jednego koloru lub więcej. Plansza zmienia kolor i jak cała się zapełni przechodzimy na kolejny level.

Fajna gra, ale jedna jaskółka....czas na więcej....OK
[#2] Re: Tap Jewels

@Wojox, post #1

Z tego co widziałem w transmisji z AmiWest, nieźle wykonana. Idea wiadomo, średnio odkrywcza, ale przy fajnej grafice, muzyce i płynnej akcji można popykać. Tylko czy za 8 euro, sam nie wiem.
[#3] Re: Tap Jewels

@krashan_, post #2

" Idea wiadomo, średnio odkrywcza"
No właśnie, ale ale ale ;)
[#4] Re: Tap Jewels
Fajnie gierka wygląda ;)
[#5] Re: Tap Jewels

@Drako^BB, post #4

Tylko szkoda że na filmiku mało co widać, gra jest na 1/4 ekranu, a kamerzysta zamiast zbliżyć to jeszcze oddalił :)

No ale gra spoko...
[#6] Re: Tap Jewels

@kjb666, post #5

[#7] Re: Tap Jewels

@adam_mierzwa, post #6

Podejrzewałem że gdzieś będzie opis z normalnymi zrzutami, mnie się o filmik rozchodziło :)
Ale dzięki :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem