Komentowana treść: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x
[#1] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x
Jako ze nie mam 060 to czy moglby ktos odpalic ta wersje i sprawdzic czy Lands of Lore bangla poprawnie ?!
[#2] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x

@fibi, post #1

A 040 też nie masz? W razie czego zawsze możesz zabanglać na WinUAE :)
[#3] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x

@Andrzej Drozd, post #2

Po co na pececie emulować Amigę, żeby odpalić Scumma?
[#4] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x

@GumBoy, post #3

Jak to po co? Żeby odpalić makowskie gierki
[#5] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x

@GumBoy, post #3

dubel

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2012 10:59:39 przez sebar27
[#6] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x

@sebar27, post #4

Ale na PC jest ScummVM. Natywny i nie trzeba emulować Amigi, zeby go używać.

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2012 14:45:45 przez GumBoy
[#7] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x

@Andrzej Drozd, post #2

Nosze sie z zamiarem kupna 060 ( mam 030) , do retro gier lubie retro sprzet ze wzgledu na klimat . WINUAE tego nie oddaje.

Na YT jest kilka filmów z dzialania SCUMMVM na AGA , 040 i 060 ale wszyscy pokzuja DOTA i Full Throtle.

Mnie jednak intersuje LOL oraz inne dobre tytuły. W zasadzie wszystkie te które kiedys byly tylko obiektem marzen Amigowca a teraz jest szasa pogrania na SCUMMVM AGA.

Jesli ktos testowal rozne gry prosze o dzielenie sie opiniami
[#8] Re: ScummVM 1.4.1 dla AmigaOS 3.x
Dostępne są też nowe wersje dla kart graficznych, odpowiednio dla procesora RTG 040 i RTG 060.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem