Komentowana treść: Digital Universe 1.7 - wersja demonstracyjna
[#1] Re: Digital Universe 1.7 - wersja demonstracyjna
Słitaśna wiadomość OK
[#2] Re: Digital Universe 1.7 - wersja demonstracyjna

@parallax, post #1

I słowo stało się ciałem. A potem zesłał Pan na trolla bana i ignora i widział, że to było dobre.
[#3] Re: Digital Universe 1.7 - wersja demonstracyjna
Używał ktoś ? Co to ? Jak działa ?
[#4] Re: Digital Universe 1.7 - wersja demonstracyjna

@kjb666, post #3

Póki co nie działa. Pomijając problem z instalacją i uruchomieniem program da sie odpalić, ustawiłem położenie (było tylko kilka polskich miast) ale niestety wysypuje się dalej
"Error - couldn't open DUDemo:data/earth.vsop for input" - a wymagany plik (mapa ziemi) nie znajduje się w paczce z programem- genialne...
Przeglądając katalogi z danymi - program do przeglądania nieba, są zdjęcia planet i wybranych obiektów, rysunki poglądowe, wykresy. Może by fajne, niestety nie pobawiłem się.
edycja:
pospieszyłem się, teraz widzę że w wiadomości jest link do innej wersji, prawie 10x większej. Niestety nie mam płytki CD pod ręką, ale przetestuję przy najbliższej okazji.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 15:34:39 przez adam_mierzwa
[#5] Re: Digital Universe 1.7 - wersja demonstracyjna

@kjb666, post #3

Pobawiłem się programem wczoraj, opis zrobiłem i wrzuciłem tutaj link
Program jest w porządku, ale tylko dla pasjonatów astronomii.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem