Komentowana treść: Mupen64Plus dla AROS-a
[#1] Re: Mupen64Plus dla AROS-a
Final Fight na N64? Najmocniej przepraszam, czy ja coś przeoczyłem podczas sprawdzania pełnego ROMsetu...? Bez obrazy, ale jak ludzie mają traktować ten portal poważnie gdy tu co rusz pojawiają się takie rodzynki? Może naprawdę pora zacząć patrzeć (i co ważniejsze, widzieć) nieco dalej niż koniec swojego amigowego nosa?
Ten komentarz można usunąć ale błagam was, poprawcie przy tej okazji tę bzdurę w treści newsa. Jeżeli koniecznie chcecie mieć bijatykę to podajcie choćby Fighting Force. Też dwa słowa na F, a przynajmniej to będzie zgodne z prawdą.


Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 00:57:42 przez cpt. Misumaru Tenchi
[#2] Re: Mupen64Plus dla AROS-a
Widzę że działa Mario 64, Zelda Ocarina of Time nawet w HiResie, oraz wypasiony GoldenEye 007OK

Acha....działa Conker's Bad Fur Day - rewelacja i poproszę o port dla MorphOSa.

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 09:00:33 przez waldiamiga
[#3] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@waldiamiga, post #2

Też poproszę o port ślina
[#4] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@cpt. Misumaru Tenchi, post #1

Bez przesady, są wyobraź sobie ludzie, którzy nie odróżniają w ogóle tych starych japońskich rupieci i mają centralnie wydmuchane na to która gra wyszła na którą konsolę. Nie ma się co unosić.
[#5] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@krashan_, post #4

ja nawet nie wiedzialem, że w Japonii powstają jakieś gry
[#6] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@krashan_, post #4

No coz, Nintendo nie uwolnilo zadnej swojej gry. Wiec jesli ktos nie wie, na jakiej konsoli o i jak, to nielegalnie korzysta z emulatora, bo przeciez romy beda kradzione......
Smutne.
Swoja droga, to, ze ktos jest ignorantem, nie znaczy , ze nie nalezy go poprawiac.
[#7] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@michalmarek77, post #6

Wiec jesli ktos nie wie, na jakiej konsoli o i jak, to nielegalnie korzysta z emulatora

Chyba, że ktoś (np. ja) nie interesuje się w ogóle grami na konsole i w związku z tym nie korzysta z emulatora.
[#8] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@krashan_, post #4

Mogą sobie mieć wydmuchane. Ale jak się podaje informacje na forum publicznym to dobrze by było gdyby były sprawdzone i co ważniejsze prawdziwe. Dzięki za poprawienie - nie wiem kto się zajmuję korektą, ale opieszałości tej osobie zarzucić na pewno nie można. :)
[#9] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@cpt. Misumaru Tenchi, post #8

Osiągnąłeś tyle, że teraz news w ogóle nie informuje o tym, w co można na tym emulatorze zagrać.
[#10] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@krashan_, post #9

Też mnie to zdziwiło jako że podałem nawet gotowe rozwiązanie, ale nie czuję się niczemu winny bo prosiłem wyłącznie o zmianę treści a nie o jej usuwanie. Z tym to już musisz uderzyć do redakcji. Poza tym pragnę zauważyć że mamy XXI wiek i internet pod strzechą, wyguglanie listy około 900 gier które zostały wydane na tę konsolę zajęło mi ułamki sekund (nie to żebym jej nie znał, ale sprawdzałem dostępność informacji). A definitywnie lepiej już żeby news informował w mniejszym stopniu niż żeby zawierał błędy. Mówię ci to jako zawodowy dziennikarz. :)

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2012 16:58:47 przez cpt. Misumaru Tenchi
[#11] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@cpt. Misumaru Tenchi, post #10

Poza tym pragnę zauważyć że mamy XXI wiek i internet pod strzechą, wyguglanie listy około 900 gier które zostały wydane na tę konsolę zajęło mi ułamki sekund


I wszystkie z tej listy działają na omawianym emulatorze?
[#12] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@pinior, post #11

I wszystkie z tej listy działają na omawianym emulatorze?

TU masz gierki które działają lub nie z omawianym emulatorem.
[#13] Re: Mupen64Plus dla AROS-a
A ja bym wolał natywne wersje niektórych hiciorów, zamiast używać emulgatorów, czy innych konserwantów sprzętu retro. ;)
[#14] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@Ender, post #13

Ja też, ale nikt nie zapłaci za konwersję gier, więc dobrze że emulatory są :)
[#15] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@kjb666, post #14

Wiesz, ja bym zapłacił za taki port. Gorzej, że prawa autorskie kosztowałyby krocie.
[#16] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@waldiamiga, post #2

Port na MorphOS-a hmm - wkrótce może się pojawić.
[#17] Re: Mupen64Plus dla AROS-a

@(V)(I)mothe(P), post #16

Super może to zmobilizuje mnie do odpalenia mojego PM ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem