Komentowana treść: VICE 2.4
[#1] Re: VICE 2.4
Hoxs64 lepszy
[#2] Re: VICE 2.4

@odo, post #1

W czym lepszy ten jest ten Hoxs64 ?
[#3] Re: VICE 2.4

@jarzbi, post #2

Pewnie w tym że jest tylko pod win :)

Pozdro dla krajana, jest nas dwóch :)
[#4] Re: VICE 2.4

@jarzbi, post #2

http://www.t2e.pl/pl/322/134/322/Wiesci---Emulatory/8116/C64-Hox64-1075
[#5] Re: VICE 2.4

@odo, post #4

Pakiet Vice zawiera także bardziej zgodną z C64 wersję emulatora pod nazwą x64sc. Nie wiem jak długo to rozwijają i o ile jest większa zgodność, w każdym razie wyraźnie mocnej obciąża procesor w porównaniu do x64. Szczerze to, nie mogę nic zarzucić Vice. Jest dobrze udokumentowany, z masą opcji, wydany na wiele platform i nie przypominam sobie gry/dema, które by na nim nie działało. Jak to mówią od przybytku głowa nie boli, więc pewnie i Hox64 znajdzie swoich użytkowników.

P.S. Waldiamiga pozdrawiam serdecznie.
[#6] Re: VICE 2.4

@odo, post #1

a na jakim amigowym systemie jest on dostępny?
[#7] Re: VICE 2.4
Wersja na MOS-a nie działa (illegal instruction). Po ostatniej wersji spodziewałem się że coś będzie nie teges. Chciałbym się mylić ale zdaje się znowu taka sobie ot kompilacja. No chyba, że tylko u mnie nie działa, to przepraszam z góry za marudzenie.

Ps. Ogółem to czaję się na jakiś przyzwoity (stabilny) emulator C64 na MOS-a, najlepiej z możliwością wklejania tekstu ale chyba jeszcze nie czas.
[#8] Re: VICE 2.4

@ede, post #7

Wersja na MOS-a nie działa (illegal instruction).

Czyli w dalszym ciągu ostatnia działająca wersja to 2.2
[#9] Re: VICE 2.4

@ede, post #7

Kiedy Ci wyskoczył ten prblem?
U mnie wytartowało bez (na razie) problemów. Poprzednia wersja u mnie nie pracuje.
[#10] Re: VICE 2.4

@Pero, post #9

Upss... :} zdaje się pobrałem 2.3. Aktualna wersja działa.

Ps. ale wtopiłem :}
[#11] Re: VICE 2.4

@ede, post #10

na aktualnej wersji nie dziala mi risen from oblivion pod emulatorem C=128
może ktos sprawdzic czy mu chodzi?
[#12] Re: VICE 2.4

@ede, post #10

Działa, ale....
Po wprowadzeniu własnych ustwień - kilku pozycji - illegal zaczął wyłazic. Wykasowałem plik .ini i bawię się na nowo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem