Komentowana treść: Scripted Amiga Emulator
[#1] Re: Scripted Amiga Emulator
Niestamowite, działa! Odpalilem sobie State of the art. Po firefoxem 64 bit, na jednym rdzeniu core 2 duo 2,5 GHz, 6 MB CACHE wyciaga jekies 5 klatetek, he he. Ale działa!.
[#2] Re: Scripted Amiga Emulator

@marianoamigo, post #1

na Core i5 demo Enigma wyciąga 45 fps ;) na i7 powinna być już prędkość A500
[#3] Re: Scripted Amiga Emulator

@jubi, post #2

i7 powinna być już prędkość A500

..prawie jak o emulacji PS3 ;)
[#4] Re: Scripted Amiga Emulator
Heh, nie sądziłem, że doczekam czasów, kiedy interpreter Javascript jest szybszy niż ASM na 060
[#5] Re: Scripted Amiga Emulator

@_arti, post #4

No cóż, czysta moc procesora jeśli chodzi o taktowanie jest zwielokrotniana z roku na rok. Jednak ma to swoje minusy. Podejście do programowania w stylu "po co mam pisać nisko-poziomowo, przecież to nie ZX Spectrum" rozleniwia programistów, szczególnie w naszym amiświatku (nie jestem pewien jak jest w świecie PC) i mamy kwiatki w rodzaju Timberwolfa, który dobrą prędkość osiąga dopiero na Amidze ONEX1000. Zresztą, AmigaOS 4 w ogóle spowodował, że zapomniano jak się programuje na Amidze. Ja nie rozumiem, czy oni (użytkownicy AmigaOS 4) chcą jeszcze lepsze sprzęty kiedy mają Amigę ONEX1000? Sorki, że filozofuję, ale jakoś tak mnie naszło po wypowiedzi _artiego.

Aż strach pomyśleć co się stanie jak użytkownicy AmigaOS 4 zapragną, by ten emulator Amigi zadziałał u nich na Amidze ONEX1000 w przeglądarce Timberwolf. Mocy zabraknie, nawet gdyby Pan Trevor zbudował X4000. Chyba widać pewne kółko zamknięte, jeśli chodzi o portowanie wszystkiego co się rusza w sieci WWW...
[#6] Re: Scripted Amiga Emulator

@Hextreme-Attic, post #5

O jakim rozleniwianiu Ty cały czas piszesz, programiści to nie wolontariusze nikt dla idei nie będzie siedział 3 razy dłużej nad jakimś problemem dla idei (bo będzie bardziej niskopoziomowo).
[#7] Re: Scripted Amiga Emulator

@Mir3k, post #6

Nie będę już więcej tłumaczyć skoro i tak nikt nie dostrzega mojego przesłania. Ja rozumiem, że dzisiejsi programiści amigowi mają ~30 lat i nie za bardzo mają czas i ochotę na programowanie dedykowane Amidze. To by wszystko tłumaczyło. Powiem tak: zobaczymy się za parę lat i przekonamy się kto miał rację ;) Pozdrawiam.
[#8] Re: Scripted Amiga Emulator

@Hextreme-Attic, post #7

zapewniam Cię, że w MorphOSie wszyscy programiści starają sie dopracowywać swoje oprogramowanie wykorzystując amigowe API, bez korzystania z linuxowych udziwnień
[#9] Re: Scripted Amiga Emulator
Emulator dostępny jest już w nowszej wersji oznaczonej numerem 0.8.0.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem