Komentowana treść: YAM 2.8
[#1] Re: YAM 2.8
no i to jest dobry news :) wyglada na to ze kolejny rok yama przede mna
[#2] Re: YAM 2.8

@Valwit, post #1

to YAM wciąż jest rozwijany? Wieki go nie używałem...ale fajnie!

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2012 19:49:46 przez OSH
[#3] Re: YAM 2.8

@OSH, post #2

Ja dostrzegam bardzo duże ożywienie w sofcie, małe perełki tworzą fajny obraz całości.
Myślę iż pokaże się jeszcze więcej konkretnego oprogramowania.OK
[#4] Re: YAM 2.8
Jestem pod wrażeniem - wreszcie wybór kont!
Jeszcze tylko locale...
[#5] Re: YAM 2.8
Czy już wspiera IMAP ? Podoba mi się ten program, ale już od dawna sprzedałem się chmurze googla i tylko klient z imap pozwoliłby mi powrót do amigowego klienta pocztowego...
[#6] Re: YAM 2.8

@posylus, post #5

Nie. Jak można przeczytać na stronie obsługa IMAP jest planowana na wersję 3.0. Czyli poczekamy jeszcze kilka lat.
[#7] Re: YAM 2.8

@posylus, post #5

Przecież SimpleMail ma obsługę IMAP...
[#8] Re: YAM 2.8

@posylus, post #5

GMail da się swobodnie używać za pomocą POP3 i SMTP (bez IMAP). Wystarczy wyłączyć domyślne kasowanie ściąganych maili z serwera w programie pocztowym (YAM ma tę opcję).
[#9] Re: YAM 2.8

@madman15, post #7

Faktycznie działa ten IMAP w SimplaMailu?
[#10] Re: YAM 2.8

@MDW, post #9

Jak kiedyś testowałem to działał.
[#11] Re: YAM 2.8
Czy ktoś wie jak ustawić mime w YAM sztoby on otwierał linki w OWB?
Nie mogę tego draństwa skonfigurować a w jakiejś starszej wersji ta opcja działała prawidłowo!
[#12] Re: YAM 2.8

@madman15, post #10

Jak kiedyś testowałem to działał.

No to w pierwszej wolnej chwili wywalę YAMa. Dzięki za info. :)
[#13] Re: YAM 2.8

@MDW, post #12

Może najpierw potestuj Simplemaila, może ci nie podejść :P
[#14] Re: YAM 2.8

@madman15, post #10

Jak kiedyś testowałem to kiepsko działał.
[#15] Re: YAM 2.8

@Mario, post #8

Tylko jeżeli korzystasz z POP3 to tracisz najważniejszą informację z poczty googla, czyli tagi listów. One w IMAP są widoczne jak osobne katalogi, natomiast o ile się nie mylę w POP3 wszystkie listy są w jednym worku. Ja własnie dla tych tagów sprzedałem się googlowi. Zatem brak pełnego IMAP dyskwalifikuje u mnie program - niestety. Na szczęście OWB działa bezbłednie :D
[#16] Re: YAM 2.8

@posylus, post #15

ja gmiala uzywam glownie z telefonu, ale yam jest swietny do tego zeby przez pop3 zasysal kopie i trzymal na dysku. chmury sa fajne ale czasami (coraz czesciej) zdychaja, a i lacze czasem znika. lokalna kopia to podstawa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem