Komentowana treść: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
[#1] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Pierwszy! :D
Serdecznie gratuluję inicjatywy i odwagi :)
[#2] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu

@Geekboy68k, post #1

Już ze sklepu korzystałem i polecam gorąco !
[#3] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Podwójny sukces, bo to z mojego województwa. Jak zawsze najlepsze.
[#4] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu

@Geekboy68k, post #1

Szkoda, że mało jest sprzętu do a4k...
[#5] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Do i się doczekałem newsa:) gratuluję pomysłu. Niedługo skorzystam ze sklepu. Fajnie, że sklep ma zaktualizowany stan, czego nie ma efunzine.
[#6] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Bardzo fajnie to wygląda, z tą ofertą ACA można konkurować śmiało z wysłużonymi i przydrogimi kartami Fast/Turbo OK
[#7] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Skorzystam na bank - tak trzymać - dzięki bardzo :)
[#8] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Być może głupie pytanie, ale jak z tymi ratami, wyszło coś?
[#9] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu

@Ender, post #8

Niestety okres nie sprzyja załatwianiu takich spraw. Generalnie raty będą, jednak zapewne po nowym roku.
[#10] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu

@ITU, post #9

Ja szczerze życzę powodzenia, ale z oferty nie skorzystam - ACA nie są dla mnie zbyt atrakcyjnymi kartami. Ja chcę mieć 060 i PPC :P
[#11] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu

@OSH, post #10

Mediator jest w sam raz do E/Boxa :)
[#12] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Wszystko fajnie, ale moim zdaniem lepiej byłoby dla właściciela sklepu, gdyby trafiły się tam klasyczne Amigi z odzysku. Coś na zasadzie odkupić w allegro, wyczyścić, przetestować i sprzedawać. Mam znajomego, który ma takich sprzętów zatrzęsienie. Odkupował z allegro, nieraz bo bardzo niskiej cenie, dopieszczał, sprawdzał i... nie sprzedawał, bo mu było szkoda :)
[#13] Re: RetroAmi - oficjalne otwarcie sklepu
Gratuluje, cala inicjatywa zasluguje na najwyzsze uznanie. ITU, zycze pomyslnosci w interesach, setek zadowolonych ami-klientow :) ... trzeba bedzie sie na zakupy wybrac OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem