• Opis

zamieścił: brandon

data: 2012.12.30 16:04

kategoria: Sprzęt / Brandon

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 212

komentarzy: 2

Ocena użytkowników: 4.8 (oceniających: 12)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Amiga 1200 Desktop Dynamite
Niesamowita kolekcja! Moje gratulacje !
[#2] Re: Amiga 1200 Desktop Dynamite

@twardy, post #1

Dziękuję :) no od czasu tej wystawy przybyło mi trochę rzeczy, np. Amiga 1200 (stan BDB, bialutka) w tradycyjnym pudle, ona chyba jest ze zbiorczego pudła Desktop Dynamite, ZX48k w czarnym pudle, ZX+ bez pudła niestety :/ i drobne dodatki jak np. koło 1000 dyskietek do amigi w tym z magazynów AMIGA FORMAT, itp.

Oczywiście na wystawie nie wszystko wystawiałem, bo nie sposób przywieźć ponad 300 książek łącznie do amigi, c64, atari, zx, do tego sporo prawie kompletnych wydań czasopism i magazynów jak AMIGA, C&A, C64 pus 4 & Amiga, BAJTEK, INFORMIK, itp. itd. I Oczywiście dodatki jak kartridże do C64, Atari, czy ponad 170 kartridży do atari 2600, itp.

W niedługim czasie planuję zrobić www z moją kolekcją.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem