• Opis

zamieścił: brandon

data: 2012.12.30 17:28

kategoria: Sprzęt / Brandon

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 169

komentarzy: 9

Ocena użytkowników: 3.7 (oceniających: 13)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Atari 800XL
Nie ma w języku elfów, entów, krasnoludów ani ludzi takiego przekleństwa aby wypowiedzieć się na temat Atari -1
[#2] Re: Atari 800XL

@Dorian3d, post #1

Fajna Amiga nie widziałem jeszcze takiej !!!!!!
[#3] Re: Atari 800XL

@Dorian3d, post #1

Który jesteś rocznik? ale pisząc o elfach i krasnoludach to pewnie coś koło 2000 :) Ja znam czasy od powiedzmy konsol PONG, wojna Commodore z Atari była daaaaawno temu, i toczyła się głównie wśród ludzi młodego pokroju, którzy tak naprawdę nie mieli z komputerami wiele wspólnego, poza graniem - w sumie miało się koło 15-18 lat. Przypuszczam, że dziś głównie młodzi nie mający z tamtymi czasami nic wspólnego dalej toczą jakieś potyczki w stylu "co lepsze atari czy commodore", ech, żal.

Kodowałem na commodore, potem demoscena amigowa, na atari nigdy. Znam człowieka, który do dziś działa na scenie i oznajmił, że na atari się duuużo lepiej koduje w asm niż na c64.

Wojny zawsze były, atari-commodore, amiga-pc. To takie szczeniackie.
[#4] Re: Atari 800XL

@brandon, post #3

1979
link1

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2012 14:11:15 przez Dorian3d
[#5] Re: Atari 800XL

@Dorian3d, post #4

No nie chciałem już pisać o Hobbitach i Władcy Pierścieni :)
[#6] Re: Atari 800XL
Atari 800 XL to mój pierwszy komputer :) Piąteczka :)
[#7] Re: Atari 800XL

@kjb666, post #6

Miałem 1 raz styczność z Atari (całe szczęście), 1OK
[#8] Re: Atari 800XL
Jakbym mogl bym dal 10 piatek OK
[#9] Re: Atari 800XL
Nieosiągalne marzenie z dzieciństwa.Super gry .Użytków niestety nie widziałem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem