Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #9
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
Zamówiłem. Rozumiem, że tak jak zawsze dostanę maila z nr konta i danymi, na które mam wpłacić kasę, czy coś się zmieniło?
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
Czy przy zamawianiu numerów archiwalnych jest możliwa niższa cena? (przychodzi w jednej przesyłce).
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@Ender, post #1

Tak, wkrótce powinieneś dostać e-maila z nr konta i danymi do przelewu. Procedura w tym zakresie nie zmieniła się. Zmieniła się osoba obsługująca płatności (teraz ja się tym zajmuję) oraz numer konta/rachunku.
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@adam_mierzwa, post #2

Nie ma możliwości zamówienia numerów archiwalnych. Wszystkie numery archiwalne dostępne są do pobrania w postaci plików PDF.
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
To Krashan już nie będzie składał i drukował tego pisma? Aż tak się obraził na PPA?
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@Deftronic/..., post #5

Z tego co wiem to przyczyny są inne (urwała się współpraca z drukarnią, dzięki której mieliśmy możliwość dodruku nawet po 10 egzemplarzy).
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@recedent, post #6

Aaaa, OK. Dzięki. :) Mógłby już się nie dąsać i wrócić na PPA.
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
Zamówione ;)
Szczęśliwego Nowego przy okazji :)
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@baderman, post #8

Też zamówiłem, jak każdy numer.
[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
50 egzemplarzy już jest zarezerwowanych. Pozostaje więc jeszcze drugie 50.
[#11] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@mailman, post #10

To może zamiast 100 egzemplarzy u góry strony napisać, że pozostało już tylko 50 sztuk. Ta druga liczba bardziej działa na zamawiających, a tak mogę zwlekać 100 to przecież dużo.
[#12] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@Ender, post #11

Przyznam, że na mnie podziałała liczba egzemplarzy ograniczona do stu - założyłem sobie, żeby mieć wszystkie numery i zamówiłem od razu jak tylko przeczytałem newsa.

Przy okazji pytanie: czy na przyszłość nie lepiej najpierw zebrać zamówienia (np przez okres 2 tyg) i dopiero potem wydrukować dokładną liczbę egzemplarzy dla chętnych. Nie ma wtedy ryzyka, że wydrukujecie za dużo a dla kupujących, że się nie załapią, bo np byli na wakacjach i nawet na PPA nie zaglądali;)
[#13] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@luk, post #12

Tylko że wtedy cena może się różnić od założonej. I potem nagle okaże się, że:
  • zamawiający muszą dopłacić a wcale nie chcą
  • ktoś się wycofuje a wydrukowaliśmy określoną ilość
  • ktoś był na urlopie/wyjeździe/offline i nie zdążył zamówić na czas


Nie ma idealnego rozwiązania. Zakładam, że i tak zostanie trochę egzemplarzy na archiwalia, ale mimo wszystko powinniśmy chyba wyjść na zero. Jeśli nie - trzeba będzie zmodyfikować zarówno drukowaną ilość jak i cenę pisma.
[#14] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@luk, post #12

No ja właśnie też wychodzę z tego założenia, że chcę mieć wszystkie numery papierowe i dlatego też zamówiłem
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@mailman, post #10

Dla zainteresowanych, którzy pisma jeszcze nie zamówili - pozostało jeszcze 35 egzemplarzy.
[#17] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
Pismo już otrzymałem, dzięki :)
[#18] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
Pozostały jeszcze 24 egzemplarze.
[#19] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@mailman, post #18

Widzę, że gazetka jest dostępna na allegro. Czy tak zawsze już będzie (jakaś pula na allegro dla niezarejestrowanych)? Pytam, bo nigdy nie wiadomo co mi do głowy przyjdzie.
[#20] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@Ender, post #19

Dla ciekawych a leniwych => link
Sam pomysł oceniam na bardzo dobry.
Co do gazetki - akurat ten numer mało interesujący dla mnie, ale miłośnicy klasyka powinni być szczęśliwi.
[#21] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@adam_mierzwa, post #20

Ja zamówiłem i czekam na przesyłkę :D
[#22] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@Ender, post #19

Nie, nie zawsze. Wystawiliśmy na Allegro bo liczba zainteresowanych zamawiających za pomocą formularza zmalała do 1-2 osób na tydzień, a wpływy ze sprzedaży numeru wciąż jeszcze nie pokryły kosztów. Może na Allegro znajdzie sie ktoś spoza standardowej grupy docelowej i uda się jakoś związać koniec z końcem.

Aby w przyszłości nie było takich sytuacji, prawdopodobnie będziemy drukować mniej numerów gazety.
[#23] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@recedent, post #22

To znaczy jakich sytuacji? Że w 2 tygodnie nie zszedł cały nakład? Bez przesady.
[#24] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@Ender, post #19

jakaś pula na allegro dla niezarejestrowanych


Nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem aby skorzystać z formularza zamówienia pisma na stronie.
[#25] Re: Polskie Pismo Amigowe #9
Dzień dobry,
Pisze głównie do Mailmana - możesz podać mi majla na który mam wysłać artek? Jakkoś mi zaginąl a sprawa dość pilna abo obiecana. Najlepiej jakbyś się ze mnąż skontaktował bo jest parę rzeczy do omówienia odnośnie artykułu.
Pzdr
Emu
[#26] Re: Polskie Pismo Amigowe #9

@c3h6, post #25

Tutaj są maile do redakcji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem