Komentowana treść: Debian Sarge (PPC) na A4000
[#1] Re: Debian Sarge (PPC) na A4000
Coś dla mnie ...:P
Linux na klasyku PPC, ciekawe jak to się zachowuje ?pomysł
[#2] Re: Debian Sarge (PPC) na A4000

@Wojox, post #1

Linux na klasyku PPC? Byyyło... Poszukaj w starych MA artykułów na temat APUSa.
[#3] Re: Debian Sarge (PPC) na A4000

@recedent, post #2

Ja też słyszałem o APUSIE nawet miałem zgraną instalkę ,ale nie zdążyłem..
więc też jestem Ciekaw jak to działa pod klasykiem PPC, nie wiedziałem też, że były inne dystrybucje pod klasyczne PPC.
[#4] Re: Debian Sarge (PPC) na A4000

@Wojox, post #1

Na 1200 z BPPC i BVision da się przeżyć. Nawet Mozillę zainstalowałem i surfowałem po necie! Aczkolwiek sam proces instalacji był drogą przez mękę. :)
[#5] Re: Debian Sarge (PPC) na A4000

@Kitech, post #4

Chętnie zobaczył bym to w działaniu- może ktoś dysponuje filmikiem np na YOUTUBE?
[#6] Re: Debian Sarge (PPC) na A4000
Ja pierdzielę... On ten opis wyskrobał z głębi swego dysku czy żyje w innym świecie? Wersja Debiana o której prawie nikt nie pamięta (8 lat) zastąpiona już 3 razy przez wersje stabilne. Do tego kernel 2.4 bez absolutnie żadnego wsparcia.

Może wygrzebię z dysku instrukcję instalowania Debiana 'potato' na A1200/m68k i opublikuję jako nowość? W końcu ten tekst nie ma jeszcze 15 lat...
[#7] Re: Debian Sarge (PPC) na A4000

@hrw, post #6

Mniej więcej od tamtego czasu Debian jako dystrybucja nie wspiera APUSa. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę. Dlatego opis dotyczy tak starej wersji.

Ten sam osobnik niedawno popełnił opis instalacji najnowszej wersji NetBSD na klasyku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem