Komentowana treść: PowerSDL 16.0
[#1] Re: PowerSDL 16.0
Zmiana numerka przed kropką i od razu człowiek ma wrażenie, że to poważniejszy update. :)
[#2] Re: PowerSDL 16.0

@MDW, post #1

I jak oceniasz ta nowa aktualizacje? Pytam jako specjaliste, poniewaz ostatnia dosc ostro dala mi sie we znaki, lacznie z tym, ze musialem powrocic do poprzedniej wersji - mozna instalowac?
[#3] Re: PowerSDL 16.0
Niestety hex-a-hop dalej nie działa :( Problem z fontami.
[#4] Re: PowerSDL 16.0

@Zbysiuk, post #2

Specjalista ze mnie jak z koziej d*** trąba. Ja SDL używam w może 2%. :) Niestety 16.0 jeszcze nie sprawdzałem. Nie ma kiedy. :(
[#5] Re: PowerSDL 16.0

@eastone, post #3

to ładnie, na symbianie działa
[#6] Re: PowerSDL 16.0

@Malin, post #5

Na AROS-ie też

***

Zainstalowało się bez problemów.

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2013 15:59:15 przez (V)(I)mothe(P)
[#7] Re: PowerSDL 16.0

@Malin, post #5

Ale o co Wam chodzi, panowie? Hex-a-Hop przeszedłem w całości na MorphOsie. Fakt, że port był przystosowany do starszego SDLa sprawił, że z nowszym są problemy. Ot i wszystko.

Za to Fortis już działa z tą nową wersją. Kto uruchomił Fortisa na Symbianie, czy AROSie? No, śmiało?
[#8] Re: PowerSDL 16.0

@recedent, post #7

rozśmieszyło mnie że ta gra działa na martwym, betonowym, nieświecącym i nienowoczesnym symbianie, a na morphosie nie :) ale skoro jest tak mówisz to fajnie OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem