Komentowana treść: Tapety z gier
[#1] Re: Tapety z gier
Póki co to mało tych tapet.
[#2] Re: Tapety z gier

@kjb666, post #1

No fakt, nie jest to imponująca ilość. Przykładowo są 3 strony dla Amigi i Segi MD, ale niektóre tytuły się dublują tzn są częścią wspólną obu zbiorów.

Ale pomysł OK
[#3] Re: Tapety z gier

@kjb666, post #1

Wszedłem na tapety z ZX Spectrum i żadna nie wygląda jak spectrumowa.
[#4] Re: Tapety z gier

@PopoCop, post #3

Pewnie są tam tapety do tytułów, które były dostępne na inne platformy i grafika jest z tych innych wersji ;\
[#5] Re: Tapety z gier

@PopoCop, post #3

To fakt, że spectrumowe zupełnie nie mają klimatu Spectruma. Gdzie te "telegazetowe" kolory? :)
[#6] Re: Tapety z gier

@MDW, post #5

No cóż, jedni zaczynali komputerową przygodę od Spectruma, a inni od telegazety. Tym drugim współczuję.
[#7] Re: Tapety z gier

@PopoCop, post #6

Ja zaczynałem od meritum, i też uważam że grafika w grach na zx spectrum ma kolorystykę telegazety :)
[#8] Re: Tapety z gier

@PopoCop, post #6

No ale Spectrum miał paletę kolorów jak telegazeta. :) I przecież nikt się z tego nie śmieje. Grafika C64 miała inne cechy charakterystyczne, grafike Atari też miała specyficzny klimat. Każda była trochę inna. No i faktycznie te tapety zupełnie nie przekazują klimatu spectrumowego, który miał specyficzną grafikę. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem