Komentowana treść: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
[#1] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
Wszystko nie tak, tę grę powinien był stworzyć Leon
[#2] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
Czasami żałuje, że nie jestem bajecznie bogaty. Własna, pikselowa postać w grze. Yay! :)
[#3] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
Nowa gra na Amigę z prześliczną niebieskowłosą bohaterką. Mam nadzieję, że projekt się powiedzie!
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
a co do treści newsa. Nie wiem jak Wy, ale ja się nie doszukałem na kickstarterze słowa o Amidze klasycznej (chyba że brać pod uwagę AOS 4 na klasyku)
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
A juz myslalem, ze to bedzie jakis ciekawy klon "Puzzle Questa" czy "Wizorb'a" a tu takie krapiszcze :)
Choć z drugiej strony, dla samej ścieżki dźwiękowej warto wesprzec.......
[#8] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze

@michalmarek77, post #7

Dla mnie gra nie ciekawa i nie warta takiej sumy.
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
fajny projekt :)
[#11] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze

@michalmarek77, post #7

Nie lubię jak postronne osoby od razu wyzywają produkty, których jeszcze nawet nie zobaczyli w akcji tzw. "krapami". Nawet nie posiłkują się jakimiś argumentami, tylko bezpodstawnie krytykują. Ciekaw jestem czy udało by im się zaprojektować ładniejszą rysowaną grafikę i scenariusz do gry.
[#12] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze

@Hextreme-Attic, post #11

Zasadniczo (w przeciwieństwie do zapowiadanego, "nowego" Superfroga) to ta gra w akcji jest pokazana, na filmie zamieszczonym na podlinkowanej stronie.
[#13] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze

@recedent, post #12

Rzeczywiście, można kliknąć na obrazek. Moja przeglądarka jednak nie chce tego wyświetlić...
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze

@Hextreme-Attic, post #13

Więc nie możesz krytykować, zaś ci którym przeglądarka pozwala obejrzeć materiał video - mogą


Patrząc na powolny start - projekt padnie.
Może osobny projekt na Amisystemy i za 1/4 kwoty miałby większą szansę.
[#16] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze

@recedent, post #1

Wszystko nie tak, tę grę powinien był stworzyć Leon

Leon zajęty jest teraz tworzeniem czegoś innego, zobaczymy co z tego wyjdzie. :)
Odnośnie gry z kickstartera również uważam, że nie będzie łatwo uzbierać 35 tys. funtów.
[#17] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
Fajny przykład na to, co MOS/OS4 i AROS powinny ze sobą zrobić, tak jak są gry "indie" tak samo są tego typu systemy operacyjne. Ludzie, hipsterzy, ale i entuzjaści, z chęcią potestują tego typu retro wynalazki i nawet wyłożą kasę. A kickstart to świetne ku temu miejsce.
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze
Projekt nie ma szans na realizację.
Przy okazji jednak cos mi sie nasunelo - moze na podstawie tego projektu, ktos zglosi chec uzyskania licencji na mozliwosc skonwetowania jakiegos dzisiejszego hitu na Amige ?
Nie owie o wielkich tytulach raczej cos ze sceny Indie w takiej kwocie byloby realne do osiagniecia.

Ot chocby Retro City Rampage - tutaj filmik pokazujacy jak zakodowac gre z PS3 na 8-bitowego NESA niemalze bez straty jakosci:Retro City Rampage on NES
[#20] Re: Leona's Tricky Adventures na Kickstarterze

@michalmarek77, post #19

To jest tytuł który spore pieniądze zarobił. Nie sadzę, aby amigowców było stać na kupienie źródeł.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem