Komentarze do artykułu: Kajko i Kokosz

[#1] Re: Kajko i Kokosz
jakim cudem można pobrać jak wyskakuje mi okienko że "podstrona nie działa"????
[#2] Re: Kajko i Kokosz

@Aleks89, post #1

No racja, linki do plików DMS nie działają. Działają natomiast linki do obrazów ADF, więc nie bardzo wiem w czym problem? (mam na myśli ton Twojego e-maila, myślę, że administratorom wystarczyłaby informacja że linki do DMSów są ślepe).

Nawiasem, jeden link nazywa się "Moduł muzyczny z gry + moduły nie występujące w grze". Chciałem tylko zaznaczyć, że wszystkie moduły występują w grze. Jeden na początku, a dwa pozostałe na końcu, w zależności od tego, czy grę zakończymy ze szczęśliwym, czy nieszczęśliwym zakończeniem. ;)


Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013 10:37:46 przez quantor
[#3] Re: Kajko i Kokosz

@quantor, post #2

Naprawdę, lepiej jest zgłosić błąd za pomocą formularza (wyskakujący przycisk po prawej na dole) albo maila do redakcji. A tak to wpisuje się komentarz, bugi znikają, a wpis zostaje "pa wiki wikow".
[#4] Re: Kajko i Kokosz

@recedent, post #3

Dodam tylko w uzupełnieniu, że problem został rozwiązany i pliki są ponownie dostępne do pobrania.
[#5] Re: Kajko i Kokosz

@grxmrx, post #4

Witam, pobrałem stąd wersję ADF, ale podczas uruchomiana na AMi pojawia się zabezpieczenie, aby wpisać literę. Nie mam niestety tej książeczki :/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem