Komentowana treść: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1
[#1] Re: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1
Słitaśna wiadomość OK
[#2] Re: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1

@parallax, post #1

Też tak myślę, tylko zastanawiam się czy na Amigi zawsze będą powstawały tylko gry 2D ??
Czekam na info o jakimś fajnym natywnym programie dla Amigi w wersji 3D....
[#3] Re: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1

@Wojox, post #2

gra jest wlasciwie bardzo okay. ci kolesie, ca ja zaprogramowali to byli amigowcy (legend of edgar itp.). mam tu gdzies nawet port tej gry na oryginalna amiga, ale ze chodzil na 060 jeszcze tak z przeszlo z dwa razy za wolno to dalem na luz z publikacja. polecam natomiast starfightera tej samej firmy. tez troche za wolny na a4k/060/50 ale grywalny, za to na fpga-arcade z plytka jakuba 060/100 powinien odpalic spoko na pelnym gazie.
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1

@MDW, post #9

W bazie HOL jest 168 pozycji dla filtru ustawionego na 3D i OCS a i tak nie są to wszystkie :) Na pewno gry 3D to jeszcze szersze pojęcie niż Amiga a w połączeniu to już w ogóle ;)

Może wróćmy do tematu i ktoś napisałby może cokolwiek o grze Metal Blob Solid? ;) Grał w to ktokolwiek, warte tego by pobrać i odpalić na chwilę?

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013 21:09:31 przez grxmrx
[#11] Re: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1

@grxmrx, post #10

Grałem w MorphOSowy port, przeszedłem dwa razy (na różnych poziomach trudności). Gra się całkiem sympatycznie mimo ubóstwa graficznego (jeśli ktoś widział "Legend of Edgar" to ma jakieś pojęcie). Jako ciekawostkę mogę podać, że muzyka w grze to moduły autorstwa wielu znanych z naszego amigowego poletka muzyków.

Edit: Krótka recka gry znalazła się w papierowym PPA#10.

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013 21:22:40 przez recedent
[#12] Re: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1

@wawrzon, post #3

polecam natomiast starfightera tej samej firmy. tez troche za wolny na a4k/060/50 ale grywalny, za to na fpga-arcade z plytka jakuba 060/100 powinien odpalic spoko na pelnym gazie.

O ten Star Fighter ci chodzi?
[#13] Re: Blob Wars: Metal Blob Solid - nowa wersja dla AmigaOS 4.1

@BULI, post #12

O ten Star Fighter ci chodzi?


nie , o ten:
http://aminet.net/game/shoot/Starfighter-1.1-m68k.lha

tu krotka recenzja ze screenshotem, niestety po niemiecku (ciekawostka, ze pisza o tym jakby parallel realities osobiscie i oficjalnie wypuscili amigowa wersje):

http://amiga68k.de/?p=375
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem