Komentowana treść: Wywiad z Petro Tyschtschenko
[#1] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko
Petro zajmuje się też biznesem biotechnologicznym (komórki macierzyste).Ma facet głowę na karku.Kto by pomyślał.Wiedzialiście o tym?
[#2] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@simka113, post #1

Niesamowite. Po odejściu z Amigi podjął jeszcze jakąś pracę? Nie może to być :)
[#3] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@recedent, post #2

Kurcze, "menadżer"... Kupił za grosze stoki magazynowe jak się firma wyprzedawała i teraz rulezuje. Jedyny sensowny menager to był w angielskim oddziale Commodore - oni mieli plany rozwijać dalej Amigę, iść w PPC itp. Niestety nie dali rady... :(
[#4] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@Deftronic/..., post #3

Masz na myśli Davida Plenasance ?
[#5] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko
Mam zamiar sobie sprawić nową płytę główną z metalowym ekranowaniem do swojej nowo-złożonej Amigi 1200 Desktop. Mam tam twardy dysk 2,5" kilkadziesiąt Gigabajtów oraz podłączany CD-ROM. Jedyne czego mi brakuje to właśnie tego górnego ekranowania, by stwierdzić że to 100% komplet. Już teraz spisuje się znakomicie.

Tak się składa, że Petro Tyschtschenko ma kilka takich płyt z ekranowaniem w tym momencie :) Byłaby to realizacja marzenia - nowa płyta Amigi od Petro, byłego prezesa Amigi. Z pakowaniem, wysyłką i 19% VATem wychodzi ok. 100 Euro. Amig Magic już nie ma, wszystkie wyprzedane, ale taka płyta wystarczyłaby mi.

A1200 Desktop jest fajny, raz że klawiatura działa świetnie, druga rzecz że stacja czyta wszystko, w przeciwieństwie do towerka. Ale towerek ma swój atut - scandoubler (wiem wiem, są też zewnętrzne, ale w tej chwili nie planuję takich dodatków) ;)

Inna rzecz to, że wreszcie wysłali nowy zasilacz + przelotkę do mojej A4000. Mam nadzieję, że moja Amiga zadziała z tym zasilaczem.

Co do wywiadu na razie zerknąłem tylko, myślę że z zaciekawieniem przeczytam.
[#6] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@ruff500, post #4

Tak, wydane się ze byl bardziej konkretnym facetem, mial lepsze wyniki finansowe - o ile dobrze pamiętam C UK do końca zarabiał. Pamiętam też jego comiesięczne dyżury i sensowne odpowiedzi na zapytania czytelników zamieszczane w jednym z angielskich pism poświęconych Amidze - między innymi informował, że pracują nad nową Amigą 1300 bodajże oraz następna generacja będzie już przejściem na jeden z 3 Procesorów RISC, system będzie przepisany itp.

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2013 08:04:30 przez Deftronic/...
[#7] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@Deftronic/..., post #6

Szkoda, że mu sie nie udało przejąć Amigi. Kto wie co byłoby dalej...
[#8] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@Hextreme-Attic, post #5

Płyta niewiadomego stanu, z kuchennej podłogi, za kosmiczne pieniądze - marzenie każdego amigowca...

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2013 13:37:49 przez pampers
[#9] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@Deftronic/..., post #6

Nie przewidzieli że im się nie uda, albo liczyli na jakiegoś sponsora ?
[#10] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@kjb666, post #9

O, tutaj masz wszystko w temacie:

Commodore Uk
[#11] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@Deftronic/..., post #10

At the time the project was roughly 30% complete


Ciekawe co dokładnie było zrobione i co się z tym stało :)
[#12] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@pampers, post #8

Płyty miał być gruntownie przetestowane przed wysyłaniem, ale jeszcze zastanawiam się nad kupnem (do transakcji jeszcze nie doszło), zważywszy że jedzie do mnie nadzieja na ożywienie A4000.
[#13] Re: Wywiad z Petro Tyschtschenko

@kjb666, post #11

niom ciekawe, aczkolwiek cel ambitny że aż ... - Risc, 3D, MPEG, budowa modułowa w tym możliwość skalowania każdego modelu i do tego wszystkiego opcja odpalenia win NT i oprogramowania macowego. Oczywiście zgodnie z tradycją Amiga / AmigaOS hmm... w sumie w niedługim czasie projektowania.
Jakby trochę mało prawdopodobne, chociaż ilu tam tych inżynierów miało być docelowo ? sześćdzisięciu ?.

Te 30% to może Risc, 3D i MPEG było gotowe ;)

Ps. tak w kontekście sensownego menedżera

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2013 13:53:05 przez ede
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem