Komentowana treść: Bounty na grę TORCS
[#1] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: Bounty na grę TORCS
W końcu jakieś "rajdówki" na MOSa- wygląda ok, mam nadzieję, jest grywalne.
[#5] Re: Bounty na grę TORCS
Widac na tym filmiku, ze musieli cos konkretnie poprawic jesli chodzi o sterowanie, bo ja grajac w to na linuxie po 10 sekundach podziekowalem ;] Niemniej jednak jest to juz konkretna scigalka, jesli chodzi o postamigowe getto OK
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] Re: Bounty na grę TORCS
Super, fajna gra, trochę grywałem w to pod Linuxem.
Warto wspomnieć, że pod Morphosem został napisany całkiem fajny symulator wyścigów (nie port z innego systemu), nie pamiętam teraz nazwy, ale na pewno ktoś wrzuci.
[#16] Re: Bounty na grę TORCS

@wali7, post #15

VGP 2? Sa bym chcial w to zagrac ale gdzie to kupic?...
[#17] Re: Bounty na grę TORCS

@_arti, post #16

[#18] Re: Bounty na grę TORCS

@_arti, post #16

VGP2 raczej symulatorem nie było.

TORCS sprawdziłem, biednawe. Kolejne wyścigi pudełek i zręcznościowy model jazdy niewiele różniący się od amigowych wektorówek. No ale jak ktoś lubi to 100 ojro nie jest wygórowaną kwotą.
[#19] Re: Bounty na grę TORCS

@GumBoy, post #18

VGP (jak na amigowe warunki bardzo porządny tytuł, kawał naprawdę dobrej roboty) zdecydowanie bliżej do symulacji niż arcade, z tego co wiem to VGP2 tym bardziej.
[#20] Re: Bounty na grę TORCS

@BULI, post #19

To chyba inaczej rozumiemy symulator wyścigów. No ale dla niektórych sam fakt że nie da się wejść w zakręt na pełnym gazie pewnie wystarczy żeby grę symulacją nazwać.
[#21] Re: Bounty na grę TORCS

@GumBoy, post #20

Pisząc, że bliżej mu do symulacji niż do arcade nie miałem na myśli zdolności w posługiwaniu się myszką czy dżojstikiem ;)
W VGP "ustawienia" pozwalają na zabawę zarówno bardziej arcadową jak i symulacyjną.

Chcesz podać przykład swojego faworyta "rajdówek" którym bliżej do symulatora?

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 21:44:55 przez BULI
[#22] Re: Bounty na grę TORCS

@BULI, post #21

[..]którym bliżej do symulatora?


Mozecie sie teraz smiac, ale imho modelu jazdy i systemu uszkodzen z Indianapolis500 na ami nie przebija nic.
[#23] Re: Bounty na grę TORCS

@GumBoy, post #20

Widać inaczej rozumiemy symulator wyścigów.
Na przykład mój sąsiad rozumie symulator wyścigów jako taką budę posadzoną na siłownikach i z ekranami ze wszystkich stron, do tego pełny kokpit symulowanej maszyny w środku. Też inaczej go rozumie, nieprawdaż?
Jego prawo :)
[#24] Re: Bounty na grę TORCS
O jak fajnie będzie w co grać ;)
[#25] Re: Bounty na grę TORCS

@BULI, post #21

Pisząc, że bliżej mu do symulacji niż do arcade nie miałem na myśli zdolności w posługiwaniu się myszką czy dżojstikiem

Tylko akurat uzyłem tego przykładu jako pewnego wyznacznika poziomu symulacji, a nie skilla grającego...

W VGP "ustawienia" pozwalają na zabawę zarówno bardziej arcadową jak i symulacyjną.

Widziałem tę "symulację".

Chcesz podać przykład swojego faworyta "rajdówek" którym bliżej do symulatora?

Akurat nie jestem fanem gier wyścigowych i gram w zasadzie wyłącznie w typowe arcade'owe (Burnout bije wszystko na głowę w tej konkurencji). Ale taki F1 od Codemastersów jest całkiem dobrym symulatorem (jedną częśc akurat posiadam), a i Gran Turismo jest przykładem dobrym.
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] Re: Bounty na grę TORCS
Na stronie BSzili jest do pobrania pierwszy bulid. Przeteściłbym ale brak 3D w powerBooku :/
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#29] Re: Bounty na grę TORCS

@waldiamiga, post #27

działa dość fajnie
[#30] Re: Bounty na grę TORCS

@michal_zukowski, post #29

Może ktoś się pokusi o jakieś wideo z wersji MOS?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem