Komentowana treść: Revision 2013 - nowe dema i intra na Amigę
[#31] Re: Revision 2013 - nowe dema i intra na Amigę

@Andrzej Drozd, post #28

Pociesze cie. U mnie z 64MB ramu demo Ghostown tez pokazalo "out of memory".

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2013 11:53:35 przez Phibrizzo
[#32] Re: Revision 2013 - nowe dema i intra na Amigę

@Phibrizzo, post #31

Taki komunikat może dotyczyć też braku pamięci CHIP.
Ma być prawe 2048kB free CHIP.
[#33] Re: Revision 2013 - nowe dema i intra na Amigę

@GumBoy, post #27

To pierwsze
Mimo, że doceniam zaawansowane efekty, poszczególne części, wkład w amigową scenę (serio) to nigdy nie byłem fanem takiego stylu (tbl wanabe, patetyczny, "epicki" i podniosły ;) - wolę np. norwegian kindness, hog czy produkcje ephidreny.
Ale coraz lepsze są Eludy trzeba przynać - brakuje jeszcze designu, spójności i... prędkości :)

ach, jeszcze warto docenić intro britelita, 3 cześci, sporo nowych efektów. Facet się rozkręca. Ładny był zwłaszcza part z architekturą.
[#34] Re: Revision 2013 - nowe dema i intra na Amigę

@jokov, post #26

(trochę podejrzane są artefakty na scenkach - ale może to jakiś filtr)

Że niby makrobloki ;). To ja się zapytam wprost scenki czy animacja? Panowie z Ghostown jak to było hmmm... ? :)
[#35] Re: Revision 2013 - nowe dema i intra na Amigę
Demo Elude super!
Jestem trochę fanem Chasera, ale tutaj muza też dobra.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem