Komentowana treść: OWB 1.20
[#1] Re: OWB 1.20
Ciekaw jestem (również w kontekście OWB) jak to teraz z WebKitem będzie po tym jak projekt Chromium ogłosił, że robi swoją gałąź o nazwie Blink.
[#2] Re: OWB 1.20
Rozumiem, że spellchecker.library będzie/jest w MorphOSie 3.2 i wtedy to OWB 1.20 będzie sprawdzało pisownię ?
Tak czy inaczej, dzięki Fab. :)
[#3] Re: OWB 1.20

@grxmrx, post #1

Z zalet OWB 1.20 warto jeszcze wymienić, że znowu dziala javascript na chomiku, ostatnia wersja w której dzialało to byla 1.17 Poza tym co zauważyłem przy pierwszym uruchomieniu inicjalizacja czcionek jest blyskawiczna. To ostatnie niespecjalnie uzyteczne, bo wykonuje się to tylko raz. Przydałoby się jeszcze aby w adressbook był gadżet Move, który by przenosił zaznaczony link do grupy, bo przez d&d nie zawsze jest to wygodne. Chowanie linów w grupy jest bardzo uzyteczne, bo pozwala zachować porządek. Dopiero niedawno się za to zabrałem. W dalszym ciągu nie otwiera się w OWB strona http://polskieradio.pl ale to podobno jest wina stosu TCP/IP a nie OWB.
[#4] Re: OWB 1.20

@grxmrx, post #1

Opera ma ponoć powoli przechodzić na WebKit.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem