Komentowana treść: Speed Dreams dla MorphOS-a
[#1] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a
Yech :)
[#2] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a
I tak sobie nie pogram.
MorphOSie z sterami 3D do R300 - przybywaj!
[#3] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #2

2 more weeks
[#4] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@pampers, post #3

tja... good joke
[#5] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a
Wypas! Pojeżdżę z dziką rozkoszą. Symulatory samochodowe to u mnie wyjątkowe gry w które faktycznie mogę się w pełni wciągnąć na długie lata (jeżeli mam czas). Gdyby tak był tam jeszcze Dodge Challenger z 1974 roku... :) :)
[#6] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@MDW, post #5

Challenger z 1970ego MDW. Z 70ego! :) Zainwestuj w Forzza 3 to pojeździez sobie. :)
[#7] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@Deftronic/..., post #6

Hemi Cuda 426 ci rządzi!
Właściwie to przecież mam eMaca więc zarówno Torcs jak i Speed Dreams powinienem odpalić.pomysł

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2013 08:50:38 przez waldiamiga
[#8] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@Deftronic/..., post #6

A to były jakieś różnice w modelach produkowanych w tej pierwszej generacji 1970-74? Myślałem, że to jeden grzyb, a zawsze to parę lat nowszy, może coś ma poprawione, może dołożyli kilka koni... :)

Jeżeli chodzi o inwestycje to w moim przypadku kupno samej gry nic nie da, bo musiałbym jeszcze kupić jakiegoś peceta albo konsolę. :) Na codzień używam tylko MorphOS, OSX i iOS. I to się raczej nie zmieni jeżeli nie wydarzy się coś epokowego (np. w Windows nie będzie rejestru, hehe).

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2013 09:24:44 przez MDW
[#9] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@MDW, post #8

Po 70 roku stopniowo osłabiano moc silników w Muscle/Pony Car.

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2013 09:57:40 przez waldiamiga
[#10] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #9

No tak ale myślałem, że Challengera nie zdołowali tylko po prostu go skasowali w 1974. Z tego co piszą na Wikipedii to było tam niezłe zamieszanie z tymi silnikami. Wersji cała masa. Nie wiedziałem, że było też cos 7-litrowego. :) Ech, człowiek wielu rzeczy nie wie...
[#11] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@Deftronic/..., post #6

[#12] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@michalmarek77, post #11

A dziękuję bardzo. Co prawda Challengera nie ma ale połowa z inch też mi się podoba i bardzo chętnie bym je polizał (dosłownie). :)
[#13] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a
Gra fajna! Tylko dużo mi śmieci w grafice, pozatym zacina się, pewnie to wina ustawień, nie wiem jakie są ustawienia optymalne, muszę popróbować. Well Done!
[#14] Re: Speed Dreams dla MorphOS-a

@Mayolika, post #13

Grywalne to too :) już ustawienia pozmieniałem i całkiem wciąga! :) Dzisiaj będe katował czasy :) MDW może jakaś tabelka z czasami? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem