Komentowana treść: Flimbo's Quest - recenzja
[#1] Re: Flimbo's Quest - recenzja
Jedna z moich ulubionych gier na C=64 - super fajna. Wersja na Amigę już tak nie przyciągała ze względu na mnogość doskonałych innych gier z tego gatunku. Ale na C=64 to był wypas.
[#2] Re: Flimbo's Quest - recenzja

@ITU, post #1

Amigowa wersja była już ok. Natomiast wersja na C64 była i ciągle jest genialną grą o ogromnej grywalności! :D

Ponoć były przymiarki do zrobienia Flimbo's Quest 2.
Fajna recenzja! OK
[#3] Re: Flimbo's Quest - recenzja

@Sir_Lucas, post #2

Na Amidze ani razu w nią nie grałem ale na C64 z kartridża nawalałem ile wlezie nawet kupiłem specjalnie niedawno komodorka aby od czasu do czasu w nią ponawalać albo w Friendish Freddy.
[#4] Re: Flimbo's Quest - recenzja
Mocą Flimbo's na C64 była świetna muzyka wykorzystująca świetne brzmienie SID'a. Grafika też była świetna, a na Amidze przeszkadzała mi chyba paleta kolorów, no i już bardziej amigowa muza :)
[#5] Re: Flimbo's Quest - recenzja
Kolory są fajne, ale źle dobrane, nawet oglądając filmik na YouTube można szybko stracić przeciwnika z oczu bo się zlewa z tłem. Wszyscy grali w tą grę na C64, to chyba subiektywne odczucie, ale chyba dlatego uważamy tamtą wersję za lepszą, ja przynajmniej też uważam wersję z C64 za lepszą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem