Komentowana treść: Commodore - The Amiga Years prawdopodobnie w lipcu
[#1] Re: Commodore - The Amiga Years prawdopodobnie w lipcu
Kolejna obowiązkowa dla mnie do "przeliterowania" (trudno inaczej nazwać moje czytanie po angielsku) amigowa książka. Pierwsza to "The future was here", która leży już na półce i czeka aż łaskawie znajdę odrobinę czasu żeby zacząć dłuuuuugi proces czytania w tym fajnym języku. :)

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2013 23:16:21 przez MDW
[#2] Re: Commodore - The Amiga Years prawdopodobnie w lipcu

@MDW, post #1

Pierwsza to "The future was here", która leży już na półce i czeka aż łaskawie znajdę odrobinę czasu


Czytaj "future", naprawdę ciekawa.

Co do "Amiga years" to nie jest pierwsze opóźnienie tej książki. Początkowo miała być dostępna w październiku 2012, później termin przesunięto na styczeń 2013, aż w końcu na lipiec 2013.

Można się tego było spodziewać, bo poprzednia książka tego autora, drugie wydanie "Commodore: A Company on the Edge" również wielokrotnie się opóźniało. Ale to wbrew pozorom dobry znak, znaczy to, że autor ciągle pracuje nad książką albo znalazł jakieś nowe osoby z którymi należy przeprowadzić wywiady. W drugim wydaniu Company on the Edge znalazło się dzieku temu wiele nowych niepublikowanych wcześniej treści i zdjęć. Być może zbiorę się kiedyś i napiszę recenzję tej książki, ale ciężko będzie, bo to prawdziwa kobyła, ok. 550 stron a czytałem ją już kilka miesięcy temu.

Z innych ciekawych książek które ukazały się ostatnio warto będzie przeczytać np.

Atari Inc.: Business is Fun

http://www.amazon.com/Atari-Inc-Mr-Curt-Vendel/dp/0985597402

* The dramatic dealings and double-dealings between Atari Inc. and Amiga Corp. for months prior to Jack Tramiel coming into the picture.


ma tam być cały rozdział poświęcony stosunkom Atari z firmą Amiga oraz nowe informacje i dokumenty na temat "przechwycenia" Amigi przez Commodore. Za tę książkę mam nadzieję niedługo się zabrać, chociaż to jeszcze większa cegła niż książka o Commodore, ponad 800 stron.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2013 12:57:41 przez jubi
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem