Komentowana treść: Sabre Team - recenzja
[#1] Re: Sabre Team - recenzja
Fajna recenzja, w grę nie grałem, ale mam nadzieję, że zagram. Obrazki są z wersji AGA?
[#2] Re: Sabre Team - recenzja

@Ender, post #1

Tak.
[#3] Re: Sabre Team - recenzja
Nie grałem, ale gra ponoć robi robotę.
[#4] Re: Sabre Team - recenzja

@PopoCop, post #2

A nie ma jakiejś możliwości, żeby to zadziałało z kartą graficzną? Wtedy może zagrałbym na PM i MorphOS-ie. A swoją drogą jak uważacie, czy taki poziom grafiki jaki reprezentuje ta gra, w środowisku tzw. naszych sprzętów NG :) jest atrakcyjna, czy raczej nie? Dla klasyka wiadomo tak, a dla nowszych lepszych konfiguracji/sprzętów?
[#5] Re: Sabre Team - recenzja

@Ender, post #4

Tylko UAE. Zagrałem i jakoś nie mogłem strzelać do przeciwnika, mimo iż stał na linii strzału to miałem komunikat że nie stoi na linii strzału...
[#6] Re: Sabre Team - recenzja
Ciekawi mnie na jakiej podstawie autor wysnul teze, iz gry strategiczne to dzis praktycznie jedynie RTS'y :) Schylek gier turowych w 92 r ? :) Ignoranctwo czy po prostu niewiedza ?
[#7] Re: Sabre Team - recenzja

@michalmarek77, post #6

Combat Mission polecam na PC. Świetna strategia. Połączenie turówki z RTS. A Sabre Team grałem kiedyś na Ami sporo - bardzo dobra gra.
[#8] Re: Sabre Team - recenzja

@michalmarek77, post #6

Michalmarek77 - podaj przykłady strategii turowych, niebędących indykami, jakie w ostatnim czasie wyszły na blaszaka (o konsolach nie wspominam).
[#9] Re: Sabre Team - recenzja

@OSH, post #8

Heroes of Might and Magic
Fire Emblem Awakening /ktory przebojem wdarl sie obecnie na listy sprzedazy w Japonii, USA i Europie/
X-com /ubiegloroczny remake/
Disgaea 4: A Promise Unforgotten
Valkyrie Chronicles
Final Fantasy Tactics ......
Skulls of the Shogun
etc/etc......

To tylko nieliczne rynkowe bestsellery. "Rynek" to nie tylko PC :) a wrecz odwrotnie :)

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 20:06:54 przez michalmarek77

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 20:15:16 przez michalmarek77
[#10] Re: Sabre Team - recenzja
Do dziś pamiętam jak bezsensownym pomysłem wydało mi się chodzenie żołnierzami za pomocą strzałek na kompasie (no, ale u mnie kolejność była taka: UFO->Sabre Team).
[#11] Re: Sabre Team - recenzja
Fajna recka PopoCopOK
[#12] Re: Sabre Team - recenzja

@michalmarek77, post #6

Co do gier strategicznych to ja bym wspomniał serie Hearts of Iron oraz Europa Universalis, a z typowych turówek to chociażby Panzer Corps
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem