Komentowana treść: AmiKit 1.6.5
[#1] Re: AmiKit 1.6.5
W mordę - podmieniło mi prefsy NetSurfa... Swoją drogą Live Update mogłoby pytać co chcę zainstalować, bo właściwie tylko icon.library miałem starszą - resztę sam sobie wcześniej zaktualizowałem. Dobra, starczy tego kwękania - odpalam backup i przywracam prefsy...
[#2] Re: AmiKit 1.6.5

@APC74, post #1

You're right. I forgot to backup the existing NetSurf prefs before the update gets installed. Sorry about that. Will fix it as soon as posible.
[#3] Re: AmiKit 1.6.5

@AmiKit, post #2

Jak już widzę, że tu spece od AmiKita zaglądają to mam prośbę:

Jak już ja pobiorę AmiKit w wersji 1.60 to mi Kaspersky wykrywa w pliku data0009 oraz data0057 adware o nazwie: AdWare.Win32.EZula.hhok. Czy ja mógłbym prosić o wyrzucenie tego syfu z archiwum ?

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2013 20:47:16 przez gilban
[#4] Re: AmiKit 1.6.5

@gilban, post #3

It's a false alert. Feel safe to ignore the alert or try different antivirus program. AmiKit is 100% adware free. Guaranteed.
[#5] Re: AmiKit 1.6.5
AmiKit jest fajny, a jakby jeszcze był niezależny od Windowsa - było by super ;)
[#6] Re: AmiKit 1.6.5

@(V)(I)mothe(P), post #5

no, już niejeden człowiek dowiódł, że dobry AmiKit to sposób na biznes
[#7] Re: AmiKit 1.6.5

@(V)(I)mothe(P), post #5

Przecież AmiKit JEST niezależny od Windowsa. OK
[#8] Re: AmiKit 1.6.5

@stachu100, post #7

Heh, jakby patrzeć na to w taki sposób, to można by sie z tym zgodzić - ale, jesli instalacja byłaby przeprowadzona bez potrzeby "istnienia" Windowsa a zarazem Linuxa czy MacOS, to byłby już wypas.

;)

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2013 14:05:09 przez (V)(I)mothe(P)
[#9] Re: AmiKit 1.6.5

@(V)(I)mothe(P), post #8

No a na jakim sprzęcie chciałbyś zainstalować AmiKit?
[#10] Re: AmiKit 1.6.5

@stachu100, post #9

No tak wiem, bo bez systemu nie zainstalujemy pakietu, ale można by było zrobic coś na kształt AEROS. Pod spodem linux a na wierzchu AmiKit ;P
[#11] Re: AmiKit 1.6.5

@(V)(I)mothe(P), post #10

Przecież można zainstalować też na prawdziwej Amidze!
Po co uciekać się do półśrodków?
[#12] Re: AmiKit 1.6.5

@stachu100, post #11

Czy ja wiem czy to jest uciekanie. Po prostu takie tam rozmyślanie, nie wiadomo nad czym. ;)
[#13] Re: AmiKit 1.6.5

@(V)(I)mothe(P), post #10

Jest już coś takiego. AmiKit na amithlonie

Nawet Amiga Forever to umożliwia.

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 20:16:43 przez jarrro
[#14] Re: AmiKit 1.6.5

@jarrro, post #13

Amithlona jeszcze nie widziałem i nie używałem i raczej nie będzie możliwości (nie jest już dostępny).

Amiga Forever miałem starszą wersję z 2005 roku o ile sie nie mylę i nie zagłębiałem sie aż tak bardzo - chyba trzeba będzie pomyśleć nad kupnem najnowszej wersji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem