Komentowana treść: WinUAE 2.6.0
[#1] Re: WinUAE 2.6.0
Max supported resolution increased to 8192*8192 (NV Surround/AMD Eyefinity)



Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 16:24:54 przez jubi
[#2] Re: WinUAE 2.6.0

@jubi, post #1

No gościu nie śpi.... kto pracuje ten ma efekty..ok, racja
Niestety klasyk dla PPC wciąż ma się marnie w emulacji...

Więc zapraszam prawdziwych amigowców do amigowania !
Sprzęt zapewne cieplutki....:P
[#3] Re: WinUAE 2.6.0
Emulacja cd była wcześniej.chyba że chodzi o możliwość instalacji pakietów do obsługi cd- romu.
[#4] Re: WinUAE 2.6.0

@simka113, post #3

Z changeloga:

SCSI and ATAPI (IDE) CD drive emulation.
[#5] Re: WinUAE 2.6.0
To fajnie, że coś się dzieje. Jednak mam pytanie kiedy będzie spolszczenie do tej nowej wersji 2.6 ?
[#6] Re: WinUAE 2.6.0

@gilban, post #5

spolszczenia są dla lamerów.
[#7] Re: WinUAE 2.6.0

@gilban, post #5

Obserwuj tą stronę
link

APC ma teraz chyba urlop, musisz poczekać.

Ewentualnie snajper niech Ci przetłumaczy, bo kurs angielskiego już prawie ukończył i już wie jak się pisze po polsku WinUAE pomysł

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2013 12:15:08 przez parallax
[#8] Re: WinUAE 2.6.0

@parallax, post #7

W mordę, Toni mógłby się wstrzymać jeszcze z tydzień. :( Kupiłem sobie Junaka i trochę mi odbija - nie mam za bardzo czasu na zabawy z kompem. :D
Ale przyrzekam, że dziś w nocy się wezmę za spolszczenie.
Starczy - lecę picować moje maleństwo... :D
[#9] Re: WinUAE 2.6.0

@gilban, post #5

ludzie używający do wszystkiego spolszczeń potem nie znają w ogóle angielskiego. Sam sobie robisz krzywdę splat
[#10] Re: WinUAE 2.6.0

@XoR, post #9

Wiesz. Jak są programy np. Foobar 2000, ale nie tylko, które są tylko po angielsku to używam po angielsku. Jak jest ISA Serwer w SBS 2003 w robocie po angielsku to też używam po angielsku. Ale Faktem jest, że się angielskiego nie uczyłem (maturę zdawałem z j. rosyjskiego) i j. angielskiego używam tyle co muszę. Więc przyjemnie jest jak program jest po polsku. W MorphOS też część softu jest tylko po angielsku i polska wersja nigdy się nie pojawiła. Wtedy biorę słownik w garść (coraz częściej jest to tłumacz Google i sobie poszczególne słowa czy zdania tłumaczę.

Jak potrzebuję e-mail wysłać do kogoś, kto nie zna j.polskiego to też wykorzystuję do tego translator w Google i tak to wygląda.
[#11] Re: WinUAE 2.6.0
[#12] Re: WinUAE 2.6.0

@XoR, post #9

A co jest złego w tym, żebyśmy w Polsce mieli i używali spolszczeń oprogramowania? Wstydzisz się swojego języka czy co? Tak angielski jest niezbędny w IT, ale na miły Bóg pytanie o spolszczenie i chęć posiadania takowego to zbrodnia na tej "zielonej wyspie"
[#13] Re: WinUAE 2.6.0

@APC74, post #11

Serdeczne dzięki.
[#14] Re: WinUAE 2.6.0

@gilban, post #13

Ja w podstawówce uczyłem się niemieckiego i rosyjskiego, na angielski trzeba bylo chodzić prywatnie (jak ktoś miał kasę na to), no nie było wyjścia, w gry (zwłaszcza przygodówki) grało się ze słownikiem w łapkach ok, racja W programach użytkowych preferuję zwykle angielski bo w razie czego, łatwiej jest znaleźć w internecie jakieś poradniki do takich programów i ich funkcji niż domyślać się jak brzmiała pierwotnie dana komenda/opcja ;)
[#15] Re: WinUAE 2.6.0

@APC74, post #11

Dzięki- PS który model Junaka 07 czy 10?
[#16] Re: WinUAE 2.6.0

@Madman, post #14

Fajnie. Byłeś szczęściarzem. Ja pierwszy komputer sobie kupiłem (Commodore 64) jak do pracy poszedłem pierwszej (laboratorium analityczne w szpitalu). Bowiem rodzice mi komputera kupić nie chcieli gdyż uważali, że nie jest mi potrzebny. Nie mieli pojęcia, że informatyka tak się rozwinie. Ojciec myślał, że komputery na etapie Zx-spectrum i coś koło tego zawsze będą.

A ja pierwszą konsolę Sony PSP kupiłem sobie w maju 2009 roku, a dwa lata temu xboxa 360.

Wcześniej po za Commodore była potem Amiga a po dłuższym czasie PC - właściwie od czasu jak Neostrada mi się w domu pojawiła i nie dało jej się do Amigi podłączyć i jak potrzebowałem zdjęcia do pracy magisterskiej zeskanować kupiłem 486 poleasingowe i skaner wpinany w port drukarki. Tylko, że ja mam 42 lata, a Ty zapewne mniej. A i ja w szkole średniej informatyki nie miałem. i w 8-śmio klasowej podstawówce też nie.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2013 06:47:24 przez gilban
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem