Komentowana treść: NetSurf 3.0 AGA Beta 1
[#1] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1
Tak trzymaj Artur! Może pod prawdziwą Amiga nie działa to za szybko, ale pod WinUAE - jak znalazł!
[#2] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1

@OSH, post #1

pod uae to masz rtg za darmo. nie ma sensu uzywac aga.

artur, mialem write hits pod arosem68k w tej wersji z eab/zone, powinno to byc niezalezne od systemu, als sprawdze pod aosem jak znowu skonfigutuje, wyslalem berndtowi tylko jeszcze bez segtrackera. pamietaj kompilowac z debugiem na razie.

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2013 22:05:46 przez wawrzon
[#3] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1
AGA! AGA! AGA!
Jutro przetestuje na 040/40 Mhz. Niesamowity news :D
Najlepszy prezent z okazji naszego swieta :)
[#4] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1

@Andrzej Drozd, post #3

To extra wiadomośc, normalna przeglądarka dla klasyka. Jeszcze wiele się pokaże, klasyk udowodni iż postęp jaki się dział w IT trochę oszukiwał...OK
[#5] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1

@Voyox, post #4

nie oczekujcie prosze cudow, amigowcy. troche realizmu w przeciwienstwie do fanow pewnego systemu, ktory przyznaje sie do sukcesji.
[#6] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1
Działa! :)
Ale miałem małe problemy. Mianowicie odpaliłem "Install" installerem i NetSurfa zainstalowałem na HDD. Installer wrzucił odpowiednie pliki do Libs: oraz C: i stworzył katalog NetSurf AGA. Odpalając przeglądarkę z tego katalogu niestety NS się zmaraża, nie zamrażając systemu. Jednak gdy odpaliłem przeglądarkę z katalogu instalacyjnego to ruszył. W czasie rzeczywistym wysokoczyło tylko okno o przypisaniu katalogu sslroot. Zassingowałem i NetSurf działa. Za jakiś czas (pewnie dzisiaj) zrobię film i wrzucę na YT. :)
[#7] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1

@Andrzej Drozd, post #6

No i teraz coś na ochłodę ;)
NetSurfAGA potrzebuje dużo ramu. W Apollo 040/40 MHz mam tylko 32 MB. Bez problemu odpaliłem PPA i zalogowałem się (czyli 2x wszedłem na stronę). Właśnie chciałem dać komentarz (trzecie wejście) i zabrakło pamięci RAM. Być może to kwestia konfiguracji. A jeżeli nie, to proszę autora o zorganizowanie jakiejś pamięci wirtualnej na potrzeby NS.
Tak czy inaczej działa zaskakująco szybko i można spokojnie używać na 040. Filmik z prędkości działania już za niedługo :)
NetSurf RULEZ! :)
[#8] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1

@Andrzej Drozd, post #7

Czy Netsurf ma podręczną pamięć na dysku czy w RAM-ie? Jeżeli to drugie, to może być powodem takiego apetytu na RAM...
[#9] Re: NetSurf 3.0 AGA Beta 1

@OSH, post #8

Na dysku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem