Komentowana treść: Star Trek Voyager - Elite Force
[#1] Re: Star Trek Voyager - Elite Force
Nasz bratanek rządzi!OK ( w nawiązaniu do powiedzonka "Polak i Węgier to dwa bratanki")
Thx BSzili


Ostatnia aktualizacja: 04.06.2013 20:29:38 przez waldiamiga
[#2] Re: Star Trek Voyager - Elite Force
Doskonała gra, szkoda, że narazie jest tylko tryb multi :(
[#3] Re: Star Trek Voyager - Elite Force
Grałem na Windowsie w to lata temu pierwszy raz (kilka godzin), gra straszebnie kiepska jak dla mnie (może jestem zbyt wymagający). Gra hulała jak oszalała na pc ale nudna jak flaki z olejem już pomijam o grafice jak z lat 1994, no ale to na pc pomysł
[#4] Re: Star Trek Voyager - Elite Force
Gra jest rewelacyjna jeśli chodzi o tryb single :D Kilka lat temu przeszedłem nomen omen właśnie na PB 1,33Ghz ;)

Tak czy inaczej polecam fanom Star Treka i nie tylko.
[#5] Re: Star Trek Voyager - Elite Force
No zacna gierka
[#6] Re: Star Trek Voyager - Elite Force
Cieszy nowa gra, smuci brak single playera (i nie zanosi się na to, że takowy będzie kiedykolwiek dostępny). Dziękuję, ale na razie nie, dziękuję.
[#7] Re: Star Trek Voyager - Elite Force

@recedent, post #6

Niestety dla mnie to podstawa, single player, czy nudny ? wolę sam sprawdzic.
W multi na sieci gra masa oszołomów i gra staje się czasami nieznośna...
Osobiście czekam na takie śmieszne gry jak ZUMA Deluxe czy słynny pogalagowy Warblade. Obie gry bez problemu obsłuży AOS 4.x, MorphOS, Aros a klasyk da radę Zumie.

W ogóle to powinna powstac jakaś lista gier którymi powinni się zając tacy fachowcy jak nasz węgierski kolega. A tak portują coś z przypadku...

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2013 10:54:39 przez Voyox
[#8] Re: Star Trek Voyager - Elite Force

@Voyox, post #7

Osobiście czekam na takie śmieszne gry jak ZUMA Deluxe


Coś podobnego wyszło na MorphOSa :)
[#9] Re: Star Trek Voyager - Elite Force
Swietna gra /sequel robiony Ritual - jeszcze lepszy/ - choc raczej tylko w singlu.
Jesli w planach nie ma sportowanie singla - epic fail.
[#10] Re: Star Trek Voyager - Elite Force

@michalmarek77, post #9

Pozwól, że zacytuję BSziliego:

No singleplayer here, since that is heavily modified from vanilla id tech 3, and Raven only released a portion of the source for the modders.

Czyli - chceta singleplayera? To piszta do Ravena, żeby udostępnił resztę kodu. Przykre.
[#11] Re: Star Trek Voyager - Elite Force

@recedent, post #10

To może... petycja. A tak na poważnie to naprawdę była przyjemna giera, szkoda.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem