Komentowana treść: Dune Legacy - nowa wersja dla AmigaOS 4
[#1] Re: Dune Legacy - nowa wersja dla AmigaOS 4
Zapewne fajnie, że ta gra również i na OS4 zostanie przeportowana, jednak szczerze, skoro jest portowana z PC, to osobiście wolał bym aby został stworzony port na Mosa i OS4 w oparciu o grę DUNE 2000. Ta gra, choć bardzo przypomina DUNE 2, jest lepiej dopracowana, jak też pozwala na zaznaczanie większej ilości jednostek, ma lepszą grafikę i tak dalej i tak podobniej.

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 20:02:42 przez gilban
[#2] Re: Dune Legacy - nowa wersja dla AmigaOS 4

@gilban, post #1

W Dune Legacy też można zaznaczać więcej jednostek ZTCP. W Dune2000 można zagrać przez OpenRA i mod D2k - nie wiem czy wersja na amigowe systemy jest wystarczająco aktualna.
[#3] Re: Dune Legacy - nowa wersja dla AmigaOS 4

@gilban, post #1

Zapewne fajnie, że ta gra również i na OS4 zostanie przeportowana


Jaka gra zostanie przeportowana? Gra o kórej mowa w newsie została przeportowana na AmigaOS już dawno temu, to tylko kolejna nowsza wersja.
[#4] Re: Dune Legacy - nowa wersja dla AmigaOS 4

@Korni, post #2

W Dune2000 można zagrać przez OpenRA i mod D2k - nie wiem czy wersja na amigowe systemy jest wystarczająco aktualna.


Dune 2000 można spokojnie uruchomić pod FPSE (i to z obsługą myszy), które o ile wiem dzięki pracy amigowych developerów jest dostępne również dla użytkowników systemu MorphOS.
[#5] Re: Dune Legacy - nowa wersja dla AmigaOS 4

@Mufa, post #4

amigowego developera, jednego, gry pod PSX mają o tylę wadę, że w większości są w niskiej rozdziałce (a tryb warp3d za bardzo nie pomoże dla gier 2d)
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem