Komentowana treść: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko
[#1] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko
A w grudniu pytałem Petro o te Amigi, to odpowiedzial krótko:
Sorry no more anymore.. all sold..

I poszukałem sobie innej Ami, co prawda w super stanie kupiłem, ale co 'nowa', to 'nowa'.

Szkoda, gdybym wiedział to bym poczekał. A moze sie jeszcze skusze...
[#2] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@vojo, post #1

A to nie jest przypadkiem jakis "numer"? Ktos moze potwierdzic autentycznosc profilu, emaila itd.? Sorry, nie jestem biegly w Fejsbuku, dlatego sie pytam.
[#3] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@mccnex, post #2

Ha! Napisalem maila do Tyszczenki i potwierdzil akcje. Wiec odpowiedz juz znam. Moglibyscie jednak napisac pare szczegolow jak to sie odbywa, kiedy przychodzi potwierdzenie, jak sie placi ile czeka itp. itd.
[#4] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@mccnex, post #3

Nie wiem jak to wygląda bo jeszcze nie doczytałem ale mail poszedł a tu jakieś foty kogoś kto już dostał : http://amiga.org/forums/showthread.php?t=61870&page=26:D
[#5] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@LUBANG, post #4

Aż czuć nowościąOK
[#6] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@parallax, post #5

"Mine just arrived from petro .... Doesn't work.
Well the lights turn on ... but no drive sound.
Pressed ctrl+a+a, and resets, the caps lock key goes on, and I get a green/black screen.
Oh and no bootrom either in the tv .... "

Wygląda na to, że nie wszystkie są sprawne... to dość dziwne. Sprzęt używany a działa a nieużywany nie ? Toż to nie samochód. No cóż najwyżej człowiek kupi obudowe za 700zł :)
[#7] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@LUBANG, post #6

Może skoro wcześniej pisał że komputerów już nie ma a teraz okazało się że jednak ma, dokopał się po prostu do jakiejś serii, która z powodu wad fabrycznych nie trafiła na rynek?
[#8] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@Mufa, post #7

Oby tego chinole albo hindusy teraz nie "dorabiały" ... :)

Gdzieś pisali, że seria płyty to 1D4 i gdzieś na fotach widziałem raz biały zasilacz a raz czarny.

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2013 14:12:09 przez LUBANG
[#9] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@LUBANG, post #8

Ja swoją a1200 kupiłem w sklepie (94-95)i miała czarny zasilacz :)
[#10] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@LUBANG, post #8

No moja nowiutka Amiga A1200 z Escomu kupiona w lutym 1996r też miała czarny zasilacz. Polityka oszczędności, czyli wykorzystania zalegających magazyny zasiłek od nieprodukowanej już wówczas CD32.
[#11] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko
Super wiadomość dla wielbicieli Amigi! Jay Miner na pewno jest w Niebie szczęśliwy widząc, że jego dzieło nadal jest kupowane w postaci nowych komputerów i na pewno pogrywa sobie tam na swojej niebiańskiej Amidze w jedne z najlepszych gier w historii gier komputerowych, czyli gry na Amigę! Dobry prezent od Pana Tyszenko!

Pan Jacek Tramiel pewnie też byłby szczęśliwy gdyby Atari było jeszcze sprzedawane. Ale na pewno w Niebie ma komputery marki Atari, które nigdy się już nie zestarzeją ;)

Ja kupiłem od Pana Tyszenko niedawno płytę główną Amigi 1200. Działa bez zarzutu. Dzięki wielkie należą się Panu Tyszenko! Ten komputer ma magię przyciągania, bo jest niesamowitą konstrukcją, cały czas zadziwiającą swoich użytkowników i fanów.
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@michalmarek77, post #12

ciiii.... temat religijny uznaję za otwarty :) I to nie ja zacząłem!

Ciekawe że Petro nadal sprzedaje po tak niskiej cenie... może "zemsta na handlarzach" i nie będą działać :P
[#14] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@Hextreme-Attic, post #11

Był dobrym człowiekiem i na pewno Tam jest szczęśliwy.
Powinniśmy się cieszyć, że klasyki są nadal sprzedawane. OK
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#29] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@Hextreme-Attic, post #11

Kto to jest ten Tyszenko?
[#30] Re: Trzecia partia A1200 Magic od Petro Tyschtschenko

@Mufa, post #7

Z tego co PEtro pisał przy okazji pierwszej serii, to bylo tego calkiem sporo i pierwsza partia byla sprowadzona testowo bo nie mial pojecia czy za ile i jak sie to sprzeda. cala akcje finansuje sam, i w zasadzie wychodzi po kosztach wiec nie dziwie mu sie ze nie sciaga kontenerami bo nie mialby gdzie trzymac. a amigi lezaly kupe lat wiec na bank kilka bedzie niesprawnych z jakis tam powodow.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem