Komentowana treść: Bars 'n Pipes 0.9.98
[#1] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98
Brawo dla tego pana za rozwijanie NATYWNEGO oprogramowania. Widać, nie tylko pod cygnixem na os4 można cokolwiek zrobić.
[#2] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@pampers, post #1

Ja tam nawet plusik dałem :)
[#3] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98
Dobra robota Lyle HazelwoodOK
[#4] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98
Bars n Pipes i Camouflage, naprawde dobry soft muzyczny ale kurcze ze ten genialny cubase na amige nie powstal ech
[#5] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@atarens, post #4

Widocznie Atari miało lepsze MIDI :P
[#6] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@KJB, post #5

no i co z tego ze atari mialo fabrycznie wbudowane midi. Interfejsow midi do amigi nie brakowalo wiec kurka wodna ten cubase powienien wyjsc. Cdtv tez miala wbudowane zlacza midi. Bars odrzucal mnie wygladem,z camoflage juz bylo lepiej ale jednak wiekszosc jechala na cubase czy to na atari st czy na macu
[#7] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@atarens, post #6

Nie wypuścili, bo ponoć zabrakło im zapału i pieniędzy pomysł
[#8] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@atarens, post #6

no i co z tego ze atari mialo fabrycznie wbudowane midi


Tego nie napisałem :)
[#9] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@KJB, post #8

Innym piszesz zeby byli powazni w innych tematach to uzyje twoich slow, badz powazny! Jest gorsze i lepsze midi? :) ciao
[#10] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@atarens, post #9

jest gorsze i lepsze midi, pierwsze konwertery midi-usb mialy ponoć tragiczne opóźnienia i nie dalo sie grac profesjonalnie
[#11] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@michal_zukowski, post #10

Czyli pewnie te wbudowane w cdtv bylo wolniejsze od tego w atari st :)
[#12] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@atarens, post #9

Jest gorsze i lepsze midi?


Kiedyś podczas rozmowy stwierdziłeś że TAK.
Powiedziałeś że MIDI w Atari działa lepiej niż w Amidze (nie wiem czy miałeś też na myśli MIDI wbudowane w CDTV). Mówiłeś o jakiejś synchronizacji, czy opóźnieniach (dzisiaj już nie pamiętam).

To tyle jeśli chodzi o bycie poważnym

Ciao.
[#13] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@KJB, post #12

Jakiej synchronizacji :) Nie powiedzialem ze midi w amidze dziala wolniej, co najwyzej soft gorszy i tyle w temacie bycia powaznym
[#14] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@atarens, post #13

Nie powiedzialem ze midi w amidze dziala wolniej, co najwyzej soft gorszy


To teraz już wiem ze mówiąc "z midi w amidze jest coś nie tak" miałeś na myśli soft a nie sprzęt :)

A tak wogóle, to z winy softu właśnie - może działać wolniej :)
[#15] Re: Bars 'n Pipes 0.9.98

@KJB, post #14

W MA 3/1992 w artykule o MIDI, jest napisane że do komfortowej pracy w Bars 'n Pipes potrzebna jest A2000 z kartą turbo lub A3000.

O Music-X napisano że jest najpopularniejszy i najlepszy, oraz że
"Jego autorzy niestety tak skomplikowali jego obsługę, że do poznania wszystkich jego funkcji i możliwości, niezbędna jest oryginalna kopia wraz z instrukcją"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem