• Opis

Tego tytułu nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Dobra gra ż kapitalną grafiką. Poprostu majstersztyk.

zamieścił: miro_78

data: 2013.06.26 19:02

kategoria: Programy i gry / Agony

rozdzielczość: 1024x768

odsłon: 66

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 3.9 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Agony BIG BOX
Co za pała dała 1 gwiazdkę? :) Kogoś zżera czy pomyłka :D
[#2] Re: Agony BIG BOX

@Deftronic/..., post #1

Mi to lotto bynajmniej wiem, że ktoś zazdrości :) heh
[#3] Re: Agony BIG BOX
Super zestawik pomysł, 1OK
(według niemieckiej skali szkolnej)
[#4] Re: Agony BIG BOX

@miro_78, post #2

Zdecydowanie zazdrości. Kurde, typowo polskie podejście. Zamiast docenić, że ktoś kolekcjonuje oryginały amigowskie, których jest coraz mniej, a nie tylko trzyma dms'y na płytach czy HD, to minusują. Bo po co ma być fajniej i sympatyczniej skoro można minusować i ściągać w dół. Co za ćwoki, heh... :) Jasne, że opinia takich typów nic nie znaczy bo to nie jest adresowane do nich. Każdy normalny użytkownik Ami czy kolekcjoner doceni jednak tę sepulkę. :) Ode mnie dostałeś 5kę.
[#5] Re: Agony BIG BOX
Ja zazdroszczę ale daje pięć gwiazdek,unikat w bardzo ładnym stanie.No i świetna gra
[#6] Re: Agony BIG BOX
5 inaczej nie może być
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem