Komentarze do artykułu: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi

[#1] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi
Rezystor nalutowany wzorowo - wcześniej jednak poćwicz bo takie coś wstyd pokazywać.
[#2] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi

@11111olo, post #1

olo Ty chyba żartujesz? Prawda? Stacho to jest mistrz lutownicy, nie widziałem, żeby ktoś lutował lepiej od niego.
[#3] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi

@Sir_Lucas, post #2

Też tak paskudnie lutowałem 15 lat temu, jak zaczynałem.
[#4] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi

@Sir_Lucas, post #2

mistrz lutownicy


fajne okreslenie :), ja tam miszczem lutownicy nigdy nie bylem, moja pierwsze plytka byla polutowana fatalnie, jakies 24 lata temu, duuuuzo gorzej niz to co widze tutaj na zdjeciach.
[#5] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi
Czy ktoś w Polsce zajmuje się odświeżaniem płyt głównych Amigi? Mam na myśli usługę wyczyszczenia płyty, wstawienia nowych kondensatorów, sprawdzenie ciągłości ścieżek i poprawnych napięć w kluczowych miejscach i w razie czego podpięcie na sztywno przewodów z prądem w tamte miejsca.
[#6] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi

@11111olo, post #3

Moze pokaz najpierw co sam potrafisz, chetnie zobaczymy i ocenimy.
[#7] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi

@mccnex, post #6

Mogę wymienić kondensatory.

W tej chwili nie mam co pokazać ale jak będę lutował SD-BOX to popstrykam fotki.
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#14] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#15] Re: Odprawiamy czary, czyli krótki poradnik jak ustrzec się od potencjalnej śmierci Amigi

@Malin, post #14

Panowie 1111olo i Malin - ostrzeżenie. Jak chcecie dalej ciągnąć dyskusję kto lepiej smarka cyną na płytki to proponuję dział "Rzeźnia".

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2013 13:52:13 przez recedent
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem