Komentarze do artykułu: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

[#1] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem
Skąd pobrać PyMUI? Na stronie projektu nie widzę działających linków.
[#2] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

@Mir3k, post #1

[#3] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

@grxmrx, post #2

Dzięki :)
[#4] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

@Mir3k, post #3

Zaczynasz programować w Pythonie na MorphOS-ie?
[#5] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

@Ender, post #4

Robię przymiarki powiedzmy. Póki co zainstalowałem MOSa 3.2 i mam jakieś problemy z siecią. Przyznam, że spodobał mi się ten Python. Potrzeba o wiele mniej czasu na napisanie tego samego co w C, ale zobaczymy co z tego będzie.
[#6] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

@Mir3k, post #5

Ja myślę podobnie. Tam gdzie potrzeba wydajności można Cythona uruchomić (jeszcze nie badałem). Tak się zastanawiam, czy nie warto by zebrać osób, które coś dłubią w Pythonie na MorphOs-em w celu wymiany doświadczeń. Ten język ma potencjał, warto by wymieniać się doświadczeniami. Muszę popchnąć jedną sprawę (pracę dyplomową) i chcę usiąść do tego języka tak porządnie, może coś z tego wyjdzie. Poszperałem w Internecie i znalazłem sporo fajnych materiałów na tema Pythona. Jeżeli jeszcze znasz dobrze angielski jest tego jeszcze więcej. Jakby co będę nękał cię na priva. OK
[#7] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

@Ender, post #6

U mnie też wakacje, więc mam więcej czasu. Co prawda pracuje (na co dzień kodzę w C#/JavaScript) ale mam jeszcze trochę czasu, żeby coś samemu pokodzić. Jeśli masz coś, ciekawego to podeślij proszę na maila, bo ja swoją przygodę z Pythonem dopiero zaczynam.
[#8] Re: PyMUI - czyli tworzymy okna Pythonem

@Mir3k, post #7

Poszło, mam nadzieję, że coś się przyda. Dopiero przy wysyłce zauważyłem, że mamy to samo nazwisko, no to piwko na imprezie musi być, tylko żeby się wybrać. :(
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem