Komentowana treść: Nowi deweloperzy w Hyperion Entertainment
[#1] Re: Nowi deweloperzy w Hyperion Entertainment
Coś się dzieje !! Więc gratulacje dla userów AOS 4.x OK
[#2] Re: Nowi deweloperzy w Hyperion Entertainment

@Voyox, post #1

Dziwna sprawa, człowiek spodziewa się newsa że AOS4 został przeportowany na x86/ARM, że już oficjalnie działa FF i OO, że nareszcie będzie można zanstalować ten system na czymś szybkim i jednocześnie kosztującym mniej niż 10 tys. zł, a tu robią newsa z wewnętrznej zmiany w zespole. Przypomina mi to rzeczy przyziemne, gdy dowiaduję się o roszadach stanowiskowych w ministerstwie takim i owakim, a o realnych reformach jakoś nie słychać. Niech w AOSowym teamie pracuje nawet milion ludzi, dla mnie ważniejsze jest to, że chciałbym wreszcie zacząć korzystać z AOS4 bez zastawiania hipoteki.
[#3] Re: Nowi deweloperzy w Hyperion Entertainment

@Aurel, post #2

Nie musisz zaraz kupić AOX1000 kup sobie SAM460(może będzie nowsza wersja z lepszym prockiem), albo poczekaj na te nowe płyty (był news o tym). Na x86 masz Arosa i projekt Ares.
[#4] Re: Nowi deweloperzy w Hyperion Entertainment

@Aurel, post #2

To są dobre wiadomości, dwie osoby więcej do tworzenia to zawsze coś.
Tak jak kolega już zauważył, nie trzeba kupować drogiego sprzętu. Za 1200pln kupi się już Pega II, można też kupić nowego słabszego Sama i zmieścisz się w 2000pln za całą jednostkę (nowa).
Dla mnie na X86 AmigaOS traci sens. Mi się podoba że jest właśnie taki wyjątkowy. Nie trzeba tracić fortuny na sprzęt, można kupić używany, wyjdzie i tak taniej niż rozbudowany klasyk. Ale nie rozpisujmy się o tym, bo znów powstanie OT.
[#5] Re: Nowi deweloperzy w Hyperion Entertainment

@flops, post #4

To jest tak samo budujące jak niusy o tym, że wyprodukowano koszulki z logiem Amigi. "To zawsze coś". Najważniejsze pytanie brzmi: co nam da obecność dwóch nowych osób w zespole Hyperionu. Czy te osoby pracują na cały etat, czy może zdalnie robiąc coś od czasu do czasu? Czym będą się zajmowały? Nie mówię że to źle, ale nie ma co emocjonować się takimi rzeczami. Równie dobrze możnaby zrobić newsa o tym, że deweloper AOS4 kupił sobie szybszy komputer (w domyśle: teraz prace nad AmigaOS przyspieszą, bo kod będzie mu się szybciej kompilował). Prace nad AOS4 nie mają żadnego harmonogramu, przynajmniej takiego dostępnego dla nas, potencjalnych użytkowników. Dlatego wszelkie niusy dotyczące składu zespołu dewelorskiego są dla nas nieprzydatne, bo nic z nich nie wynika. A co będzie, gry Frank i Thomas okażą się intrygantami, którzy rozbiją zespół od środka i pogrzebią AOS?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem