Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013
Łał! No nie wierzę! Locomotion tak wysoko! Sądziłem, że dzięki temu że parę osób zagłosowało na tę super gierkę, to wejdzie do pierwszej dziesiątki, a tutaj taka niespodzianka. Super!

Dzięki wszystkim, którzy dali się namówić na ten tytuł. OK

Dzięki Wam ta lista nie wygląda tak jak niemal zawsze. ;)

Super, że załapał się Hired Guns i Deluxe GalAGA. :)

btw: W opisie jest błąd logiczny. Skoro Locomotion, Superfrog oraz Syndicate zajeły ex aequo 3 miejsce to Syndicate powino 5te kolejne gry kolejne miejsca do dziesiątego. Inaczej mamy w Top 10 dwanaście gier. Ostatnie dwie pomijamy (Hired Guns buuu :( i Moonstone - nie miesczą się już w pierwszej 10ce)


Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 20:17:55 przez Deftronic/...
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@Deftronic/..., post #1

Hah, to pokazuje że wystarczy systematycznie głosować na jakiś tytuł a efekt w końcu będzie widoczny :)
Ja czekam na #1 Locomotion :)

edit----
Chcę teraz zobaczyc minę tych wszystkich twierdzących, że ta lista nie ma sensu, bo non stop będą te same tytuły w top 10 :) :P

Oooo, klikając na tytuł gry w top10 można zobaczyć historię głosowania na dany tytuł w postaci wykresu, i np. na Locomotion pierwszy raz zagłosowano w 2005 roku :)

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 20:44:00 przez KJB
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@Deftronic/..., post #1

Hired Guns i Breathless wysoko. To mnie cieszy... bardzo cieszy.
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@KJB, post #2

Chcę teraz zobaczyc minę tych wszystkich twierdzących, że ta lista nie
ma sensu, bo non stop będą te same
tytuły w top 10


ok, to moja mina: siedzi, pije i chrupki
Jeśli do tego, żeby jakiś inny tytuł znalazł się w Top10, potrzebny był publiczny apel nakłaniający wszystkich do oddania głosu na X, to to jest zwykłe fałszowanie prawdy i nie rozumiem, gdzie tu powód do radości... Chociaż tak po prawdzie to jakie by te wyniki nie były - bez Turricana wśród pierwszej dziesiątki i tak prawdy nie odzwierciedlają siedzi, pije i chrupki I czym tu się jarać...
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@snajper, post #4

Jeśli do tego, żeby jakiś inny tytuł znalazł się w Top10, potrzebny był publiczny apel


Nie był potrzebny. I jak? :)
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@KJB, post #5

był. Chyba że go nie widziałeś na gadaczu - to Cię usprawiedliwia i tłumaczyłoby Twój zachwyt "wyżebraną" wysoką pozycją Locomotion. siedzi, pije i chrupki Ale luz, jak dla mnie to może być i ex aequo z Superfletem na pierwszym, skoro to komuś do szczęścia potrzebne.
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@snajper, post #6

Że był apel to jedno, a że np. ja głosowałem już wczesniej na tą grę i to systematycznie, to drugie :)
Może o tym nie wiedziałeś - to Cię usprawiedliwia i tłumaczyłoby Twoje tłumaczenia że tylko dzięki "żebraniu" Locomotion weszło do top 10 :)

Jak spojrzysz na całą listę to zauważysz że są tytuły które idą do góry o 15 pozycji za jednym głosowaniem, mimo iż nikt nie apelował żeby na nie głosować.

Bo jak napisałem wcześniej - wystarczy systematycznie głosować na ulubione tytuły niekoniecznie takie które są w pierwszej dziesiątce :)
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@snajper, post #6

Przestań Snajper już pieprzyć, zaczynasz już jak Pharallax klepać bez sensu i grubo przesadzasz. :)

Coś takiego - apel - miało miejsce bodajże dwa lata czy rok temu, kiedy faktycznie każdego imiennie namawiałem na gadaczu, na głosowanie na tę zapomnianą wtedy grę. Efekt był taki, że po raz pierwszy dostała się do TOP 10. Wtedy i owszem był to wielkokrotnie powtarzany apel przy każdej okazji. Do każdego. Chyba przez blisko miesiąc. :)

Tym razem takiej akcji nie było. Raz na gadaczu, przy okazji końca terminu oddawania głosów na Top 10, wspomniałem o Locomotion. Gdybym chciał przeprowadzić apel, lobbing czy co tam, to bym zaczął od początku miesiąca i robił to niestannie jak kiedyś. ;)
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@Deftronic/..., post #8

Dlaczego nie ma gry Wolfchild płacz
a głosowałem

dlaczego nikt nie głosuje na tak super grę!!! rotfl
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@atarens, post #9

Ja głosuję na gry w które NAMIĘTNIE grałem, może były inne z którymi się nie zetknąłem i inne które mnie nie rajcowały, ale inni amigowcy w nie grali i chwalili.

Do moderacji, dałem sugestię która ułatwi głosowanie, może da się to zrobić....
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@atarens, post #9

Dlaczego nie ma gry Wolfchild płacz
a głosowałem


W lipcu nie głosowałeś.
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@mailman, post #11

A czy można podlinkować tytuł z listy z recenzją umieszczoną u nas lub obrazkami z gier z np. lemon amiga, filmikiem na YT? Klikam w tytuł i mogę sobie przypomnieć lub zobaczyć w akcji jeżeli w ogóle nie grałem. Wiem, że to lenistwo, ale może rozrusza głosowanie. Ja zagłosowałem 2 raz z rzędu, mam nadzieję, że wejdzie mi to w krew. :D
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@atarens, post #9

Podejrzewam, że powodem jest wysoki poziom trudności w Wolfchild, ale ja też miło wspominam tę grę. Fajne intro, dobra muzyka, świetna grafika.
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@Duracel, post #13

Ja to sie dziwie, ze SWOS tu nie robi kariery. Tylu graczy jest, konkursy itd.
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013
Ostatni dzień głosowania za sierpień.
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@mailman, post #15

Zagłosowane OK
[#17] Re: Games TOP10 - wyniki za lipiec 2013

@mailman, post #15

Działo się coś w tym sierpniu, czy raczej mała frekwencja w głosowaniu? Są wyniki? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem