Komentowana treść: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę
[#1] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę
szkoda, że nie pokazali na tej stronie kto już jest nominowany
[#2] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@michal_zukowski, post #1

A czy są jakieś ograniczenia w liczbie zgłoszeń przez jedną osobę? Mogę zgłosić np. 10 osób?
[#3] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@michal_zukowski, post #1

Jest do dobra okazja aby wypromować naszych Polskich programistów.
[#4] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@Leon, post #3

Ja w kategorii Morphos podałem krashana, można podawać więcej, ale za każdym razem trzeba wszystko to samo wpisywać... wpiszcie kolejnych Polaków, z morphosowych zostali nam:
- jaca, morgoth, stefkos, maag, rafael, kaczuś (nie wiem czy obecnie pisze pod MOSa), rzookol... pewnie jeszcze o kimś zapomniałem - dodajcie jakby co. Jak ktoś zgłosi kogoś z wymienionych tutaj, proszę, podawajcie info w komentach, abyśmy wszystkich zgłosili do konkursu, a nie dublowali się niepotrzebnie :)
Teraz Polska OK

PS. Mam nadziję, że za granicą też staną na wysokości zadania, bo taki fab MUSI znaleźć się w konkursie.

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2013 20:09:23 przez wali7
[#5] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@wali7, post #4

kiero....
[#6] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@stefkos, post #5

kurcze, rzeczywiście zapomniałem o kiero
to sobie jeszcze przypomniałem - march
[#7] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@wali7, post #4

Widelec. A jak poprawnie piszę się imię i nazwisko pana od Pythona, Blendera ?
[#8] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@wali7, post #4

Deadwood? Nie wiem czy aktualnie coś pisze pod arosa.
[#9] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@michal_zukowski, post #1

Dokładnie, oprócz tego powinni zamieścić ilość zdobytych już głosów przez poszczególne osoby.
Ja zagłosuję na autora FileMastera i WinUAE.
FileMastera używam do dziś i jest to dla mnie najlepszy program do obsługi plików na Amigę (nigdy nie mogłem przekonać się do DirectoryOpus, który jest za mało przejrzysty dla mnie)
WinUAE to oprócz tego że jest emulatorem Amig, które miło wspominam z dawnych lat to na dodatek jest często aktualizowany i według mnie jest to wzór do naśladowania (nie tylko za wierną emulację ale też za kontakt autora z użytkownikami na forum, udzielanie im pomocy i dodawanie różnych funkcji na życzenie)

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 18:25:16 przez powerzx
[#10] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@Leon, post #3

polskich. Przymiotnik.
[#11] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@powerzx, post #9

Toni to dobry wybór chociaż nie chce dodac emu PPC dla uae :). Co do filemastera to niestety Toni nie ma zrodelek do wersji bez bgui a szkoda, bo wersje na czyste intuition byly najlepsze wiec nowego FM nie uswiadczymy.

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2013 22:42:20 przez michal_zukowski
[#12] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@michal_zukowski, post #11

Nova The Coder, koleś grzebał w wielu grach portach tak aby działały na amigach z aga :) Jeśli miałbym zagłosować to fajnie było by mieć listę ludzi i ich osiągnięć z co-najmniej 1-2 lat.
[#13] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@michal_zukowski, post #11

Ja też bardzo bym chciał zobaczyć emulację PPC w UAE. Z tego co słyszałem to niestety Toni nie chce dodać emulacji PPC, bo firmy amigowe nadal sprzedają stare karty turbo PPC. Rozumiem że firmy amigowe są przeciwne takiemu emulatorowi, bo boją się że stracą klientów. Według mnie emulator nie jest wrogiem prawdziwego sprzętu, gdyż kolekcjoner i tak kupi prawdziwy sprzęt zamiast wybrać emulator. Odnośnie ludzi nie znających prawdziwych maszyn z PPC zawsze jest szansa że zechcą oni kupić komputer po zabawie z emulatorem.

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2013 18:33:29 przez powerzx
[#14] Re: Plebiscyt na najpopularniejszego programistę

@powerzx, post #13

Ty tak na serio?

Toni nie chce dodać obsługi PPC do WinUAE bo mu się po prostu nie chce (a konkretnie - uważa, że nie jest to warte to jego wysiłku), a nie dlatego że ktoś tam sprzedaje stare karty turbo. Gdyby się tym przejmował to nie angażował by się w ogóle w WinUAE, bo przecież ktoś cały czas sprzedaje karty turbo 68k do klasyków.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem