Komentowana treść: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS
[#1] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS
Czy ta oprawa graficzna jest bardzo dobra to bym polemizował ;)
[#2] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@grxmrx, post #1

Ale trzyma przyzwoity poziom.
[#3] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@Leon, post #2

Fajnie, że się pojawiła...ale ludzie, czy naprawdę musimy promować wizerunek, że Amiga to taka nieco rozbudowana konsolka do gier, bo ostatnio pisane są na nią jedynie zręcznościówki (i gry logiczne)? Wiem, malkontentem jestem, idę grac w Civilization :D
[#4] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@OSH, post #3

Szkoda, że nie ma wersji dostosowanej do kart graficznych i MorphOS-a, kupiłbym za te kilka euro. Warunek grafika w wyższej rozdzielczości niż to co daje ECS 640x480 minimum.

@ MorphOS users:

A może napiszemy do twórców i zrobimy zrzutę na port?
[#5] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@Ender, post #4

To wymagałoby:

1. przepisania gry
2. przerysowania grafiki

I wątpię, żeby autorzy stworzyli grę dla kasy (czytaj: bounty nie będzie dla nich żadną motywacją). Ale pisz śmiało, w końcu to tylko moje marudzenie.
[#6] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@grxmrx, post #1

Nie obawiam sie nazwac tego produktu po imieniu "kolejny mocz". :(
[#7] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@grxmrx, post #1

Tutaj można zobaczyć giercę w akcji i o co w niej chodzi.
[#8] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@Leon, post #2

Grafika - taki niski standard z tego co prezentowano na Amidze w 89r.....
Fajnie, ze gra wyszla - wlasnie tak powinno promowac sie Amigi - klasycznymi zrecznosciowkami. To byla i jest nadal moc Amigi.
Sama rozgrywka mierna, ale moze w koncu cos ruszy w temacie Amigowych gier, i z czasem dorobimy sie hitow, jakie teraz pojawiaja sie na Atari 8-bit.....
Tak czy siak, gra przypomniala mi "Hagar'a" - tez relatywnie kiepska gre, z ktora jednak mam wspaniale wspomnienia.....choc glownie za sprawa fenomenalnych komiksow....
[#9] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@recedent, post #5

Poprawka - z tego co widzę, to gra jest ekstremalnie prosta i z grywalnością jest dość słabo. Bounty? Na coś takiego? Bez przesady...
[#10] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@recedent, post #9

Też widziałem na YT i faktycznie screeny sympatyczne, ale sama gra hmm. Chyba po pospieszyłem się z tą propozycją.
[#11] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@Ender, post #10

Gra faktycznie nie jest skomplikowana, ale gra się całkiem przyjemnie... Co do oprawy to mi się podoba, wiadomo, nie jest to jakiś mega poziom, ale postacie są całkiem fajnie narysowane, logo ładne... osobiście chiałbym, zeby autorzy z wykorzystaniem tych lub podobnych spritów stworzyli jakąś platformówkę.
[#12] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@twardy, post #11

ale postacie są całkiem fajnie narysowane, logo ładne... osobiście chiałbym, zeby autorzy z wykorzystaniem tych lub podobnych spritów stworzyli jakąś platformówkę.

Dokładnie, postacie są całkiem fajnie narysowane i nawet mają parę klatek, aż się prosi, żeby zrobić z tego dobrą platformówkę.
[#13] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@Ender, post #4

Zagrałem, gra polega na bieganiu lewo/prawo i zbieraniu butelek. Po jakimś czasie biegają trolle czy gobliny i przeszkadzają w zbieraniu. Po 7 butelkach biegasz do beczki przelać zawartość.

To jest prosta gra rodem zręcznościówek 8bit...
[#14] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@KJB, post #13

Nie obrazaj 8bit ;) To jest cos jak ruskie jajka tylko z animacja,co moim zdaniem raczej zaszkodzilo
[#15] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@grxmrx, post #1

na bezrybiu i rak ryba. siedzi, pije i chrupki
[#16] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@KJB, post #13

Plusem jest opcja 2 players.
[#17] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@BULI, post #12

Jak dla mnie grafika jest OK. Gierka dla zabicia czasu i na początek dla dzieciaków nadaje się świetnie i jest za free. Platformówka z tą grafiką mogła by być obecnie na naszą Amigę niezłym hitem. Widać coraz więcej produkcji na Amigę (jedne słabsze, drugie coraz lepsze), jak dla mnie idzie w dobrym kierunku.
Tutaj dla przypomnienia produkcja Cammy z przed kilku lat: https://www.youtube.com/watch?v=RiFbcFyq9Bo
[#18] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@twardy, post #11

jakąś platformówkę.

To byłby cel w 10-tkę. Szkoda zmarnować tak dobrą grafikę, na tak prostą grę. :)

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2013 11:13:13 przez Andrzej Drozd
[#19] Re: Asgard Met Vikings - nowa gra na Amigę ECS

@flops, post #17

MR. Beanbag nie jest produkcją Cammy :) tylko takiej pani (Amy Worthington), która upierała się, że zrobi program do stronicowania pamięci CHIP jakiś czas temu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem