• Opis

Moja Amiga 600 w pełnej krasie. Niestety nie mogę znaleźć miejsca na dysk 2,5", a CF w grę nie wchodzi (no, może w ostateczności).

zamieścił: amper

data: 2013.09.12 09:46

kategoria: Sprzęt / amper

rozdzielczość: 2592x1944

odsłon: 260

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 4.7 (oceniających: 6)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Moja druga zabawka
[#2] Re: Moja druga zabawka

@Dorian3d, post #1

Z tym problem, że ja mam dwie przelotki z 2,5->3,5" podpięte do taśmy 3,5" bo nie mam taśmy do dysku 2,5" a chcę jeszcze laptopowy cd podłączyć.
[#3] Re: Moja druga zabawka

@Dorian3d, post #1

mozesz spróbować podpiąć dysk 1.8 cala który ma złącze ide 44, ja taki wziąłem ze starej mp3 della.
[#4] Re: Moja druga zabawka

@Clayster, post #3

Myślałem swego czasu i o takim dysku. Rozważę jeszcze CF 4GB. Przelotkę mam i zaraz posprawdzam jak to się ma w obudowie. Jak do tej pory zdemolowałem obudowę robiąc otwory pod dwa przełączniki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem